Leisure Suit Larry – Wet Dreams Don’t Dry, Assemble Entertainment, Leisure Suit Larry – Wet Dreams Don’t Dry

Leisure Suit Larry – Wet Dreams Don’t Dry

Chlípník Larry se vydává do roku 2018 a jeho výlet je překvapivě povedený

Zdroj: CrazyBunch
Název: Leisure Suit Larry – Wet Dreams Don’t Dry Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Recenzovaná verze: PC Žánr: , Datum vydání: 7. 11. 2018

Larry Laffer se vrací v dalším díle slavné adventurní série Leisure Suit Larry a podle všeho to nedopadlo vůbec špatně. Ačkoliv už na hře nepracují původní autoři ze Sierry, cesta časem do roku 2018 proutníkovi Larrymu neuškodila. Naopak, vývojáři ze studia CrazyBunch byli schopní využít současnou dobu k celé řadě více či méně promyšlených vtípků, které překvapivě dobře zapadají do humoru předchozích dílů. Jen namátkou můžeme vybrat společnost Peach, vyrábějící mobilní telefony, sociální síť Instacrap, nebo seznamku Timber. Když pak Larry využívá k přepravě po městě dopravní společnost Uunter, je vám asi jasné, kam se vtipné momenty ubírají.

Na druhou stranu je ale nutné potvrdit, že Wet Dreams Don’t Dry není jen snůškou přiblblých vtípků – skrývají totiž tradiční adventurní záležitost, kde není nouze o řadu logických hádanek, inventář plný nejrůznějších věcí, které lze všemožně kombinovat, ani o nechvalně proslulý pixel-hunting u těch nejmenších předmětů. Celková doba hry je přitom velmi příjemná – Tomusovi zabrala kolem 12 hodin a vyzradil, že k dohrání potřeboval několikrát kouknout do návodu. Tak co, zláká nový Larry i vás?

Leisure Suit Larry – Wet Dreams Don’t Dry

  • Povedené vtípky v duchu série
  • Detailní grafika, patrná zejména v jednotlivých lokacích
  • Nutné recyklování lokací
  • Některé hádanky tradičně nedávají příliš smysl
Povedená adventura v tradičním střihu, která opatrně nakládá s košilatým tématem série. Pěkná grafika a řada povedených vtípků doplácí na velikost celého projektu, která se odráží v nutnosti recyklovat všechny lokace i postavy a natahovat příběh mnohdy spíše nesmyslnými hádankami.
7 Verdikt

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru