Lego Star Wars: The Skywalker Saga, Warner Bros. Interactive Entertainment, Lego Star Wars: The Skywalker Saga se odkládá na neurčito

Lego Star Wars: The Skywalker Saga odloženo na neurčito

Je to už čtvrtá hra od Warner Bros., která v krátké době po sobě hlásí zpoždění

Zdroj: TT Games
3. 4. 2021

Vývojáři ze studia TT Games mají pro své fanoušky špatné zprávy. Hra Lego Star Wars: The Skywalker Saga byla znovu odložena. Podle posledních zpráv přitom měla vyjít někdy v této době, na jaře 2021. Autoři poděkovali hráčům za trpělivost a ujistili je, že tvrdě pracují na tom, aby z novinky byla ta největší a nejlepší Lego hra vůbec.

Na tento úkol ale potřebují podle svých slov více času. V krátkém vyjádření se omluvili, že nejsou schopní dostát staršímu slibu s tím, že o novém termínu nás budou informovat co nejdříve, jak to jen bude možné. Hra tedy v tuto chvíli nemá ani přibližný termín a byla odložena na neurčito, což není příliš povzbudivá informace.

Pozoruhodné na tom přitom je, že se jedná už o několikátý podobný případ. A tím nenarážím na odklady obecně, ale odklady v podání společnosti Warner Bros. Interactive Entertainment, která hru vydává. Podobně takto stejná firma fanoušky zaskočila, když byly v rychlém sledu po době odloženy tituly Hogwarts Legacy od Avalanche Software a Gotham Knights od WB Games Montréal až na příští rok. Z portfolia Warnerů se nedávno posouvalo i vydání kooperativní akce Back 4 Blood od Turtle Rock Studios. V tomto případě naštěstí jen z června na říjen.

Hra Lego Star Wars: The Skywalker Saga byla oznámena na E3 2019. Půjde už o šesté Hvězdné války v Lego podání. Titul míří na PC a staré i nové konzole. Jak už název napovídá, titul chce pokrýt všech devět hlavních filmů a nabídnout přibližně 500 hratelných postav. Původně měla hra vyjít už loni v říjnu. Pak se obecně mluvilo o roce 2020 a nakonec vydání sklouzlo do prvního až druhého čtvrtletí letošního roku.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru