Battlefield 2042, Electronic Arts, Kromě Battlefieldu 6 se údajně chystá i remaster trojky

Kromě Battlefieldu 6 se údajně chystá i remaster trojky

S informací přišel důvěryhodný leaker, podle nějž se budou obě hry prodávat společně

Zdroj: EA
11. 6. 2020
Název: Battlefield 2042 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 19. 11. 2021

Ráno jsme v rámci přehledu her, které se mohou, ale také nemusí objevit dnes večer v prezentaci titulů pro PlayStation 5, zmínili nový Battlefield. Regulérní šestí díl ale nemusí být jedinou akcí od DICE z této série, o které se bude v nadcházejících dnech mluvit. Po náznacích z Twitteru, že Battlefield 6 se vrátí s moderním konfliktem, jaký známe třeba z třetího a čtvrtého dílu, se začalo spekulovat právě také o vylepšené verzi trojky.

S informací o remasteru přišel youtuber Daqarie, který ještě před oficiálním oznámením přinesl informace o Battlefieldu 1 a V. Podle něj půjde o doprovodný titul, který EA připojí k úplně nové hře. Opakoval by se tak scénář, který znají třeba fanoušci konkurenčního Call of Duty od společnosti Activision.

Příští rok a jen na PC a nové konzole

I podle tohoto zdroje má být plnohodnotné pokračování zasazeno opět do moderního období. Už dříve se mluvilo o tom, že Battlefield 6 by měl vyjít v roce 2021 a míří kromě PC jen na nové konzole. Hru by měl pochopitelně pohánět engine Frostbite.

Remaster Battlefieldu 3 údajně obsáhne všechna dříve vydaná DLC a mohl by se dokonce dočkat nových drobných přídavků. Pravdou je, že nás EA skutečně nedávno lákali na to, že mají v přípravě ještě minimálně jeden vylepšený počin starší hry, jehož oznámení mělo být blízko. Uvidíme, zda to skutečně bude BF3. Minimálně zpočátku nemá být hra v prodeji samostatně a pracuje se ní údajně už dlouho.

DICE drží jazyk za zuby

První zmínky bychom se mohli dočkat ještě dnes večer na akci Sony. Pravděpodobnější ale je, že velké představení si vydavatel chystá až na vlastní přenos EA Play Live, který se uskuteční za týden. Dokud ale nebude informace oficiální, berte všechny podobné zprávy s rezervou.

Na zmíněné spekulace reagoval Aleksander Grøndal, výkonný producent Battlefieldu ze studia DICE poměrně výmluvně…

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru