Krátký klip pravděpodobně láká na Tekken 8

Společnost Bandai Namco zveřejnila teaser. Zmínka o hře byla už v úniku GeForce Now

Zdroj: Bandai Namco
8. 8. 2022
Název hry: Tekken 8 Vývojář: Vydavatel: Žánr:

Jak jsme informovali minulý týden, akce Evo 2022 pořádaná uplynulý víkend v Las Vegas přinesla spoustu novinek o bojovkách. Společnost Bandai Namco na turnaji mimo jiné převedla krátký klip, který se zpočátku nijak zdánlivě neliší od finálního filmečku z prvního dílu, když zvítězí Kazuya Mishima a přemůže svého otce Heihachiho. Jenže, v samém závěru se mladá tvář vítěze změní na mnohem staršího (a propracovanějšího) Kazuyu. Nápis Get Ready pak jasně evokuje, že se konečně schyluje k netrpělivě vyhlíženému pokračování, i když někdo spekuluje také o remaku. To by ale vzhledem k podobě postavy a jeho oku nedávalo smysl.

Tekken 7 byl mimořádně úspěšný, ale debutoval už v roce 2015 na automatech a domácí verze vyšla o dva roky později. Zmínka o Tekkenu 8 se objevila už v nechvalně proslulém úniku z GeForce Now. Šlo by tak o další z mnoha her, které se od té doby potvrdily. Samotná společnost Bandai Namco klip dál nijak nekomentovala a nový Tekken formálně neoznámila. Ale faktem je, že by nešlo o první podobný příklad. I Capcom nejprve nový Street Fighter 6 jen naznačoval.

Okolo Tekkenu je v poslední době vůbec živo. Připomínáme, že už tento měsíc, konkrétně 18. srpna, Netflix uvede nový animovaný seriál Tekken: Bloodline. I od něj mají fanoušci velká očekávání a zatím se zdá, že by mohlo jít o mimořádně autentickou adaptaci. Blíží se Gamescom i Tokyo Game Show, možná na oznámení Tekkenu 8 nebudeme čekat dlouho.

Update: Anebo na něj může dojít na akci The Game Awards. Příslušný obrázek totiž sdílel účet pořadatelů na Twitteru. Nemusí to nic znamenat, ale může.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru