Komunita tvoří pro Skater XL obsah ze série Tony Hawk’s

Stáhnout si můžete nová prkna, oblečení i mapy. K dispozici je i aréna ze hry Skate 3

Zdroj: Easy Day Studios
6. 8. 2020
Název hry: Skater XL Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr:

Už 14. srpna, tedy příští pátek, vyjde demo hry Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 pro ty, kdo si titul předobjednají, a plná verze pak 4. září. Tak dlouho ale čekat nemusíte, abyste si zahráli nějakou oblíbenou z této série v novém podání. Jen musíte sáhnout po konkurenční hře Skater XL.

Titul od týmu Easy Day Studios opustil early access 28. července  a moddeři jeho obsah rozšiřují mimo jiné právě o arény pocházející z Tony Hawk’s Pro Skater. Najde přitom jen o samotné arény, ale také prkna a oblečení. Další pak pochází třeba ze série Skate od EA.

Ale abychom byli konkrétní. Modder Aaronb543 třeba vytvořil mapu New Jersey ze hry Tony Hawk’s Underground z roku 2003. Uživatel gabrielfluorite si zase vzal na paškál mapu Sanatorium ze Skate 3. Zdaleka ne všechny výtvory fanoušků jsou ale inspirované jinými značkami. Mezi novými mapami pro Skater XL se těší velké oblibě Applewood Park, Berlin XL, Quebec Skate Plaza nebo Vans Huntington Beach. 

Nepočítejte ale s tím, že se jen díky instalaci nového prkna či mapy bude Skater XL hrát jako Tony Hawk. Už se sice objevují i první skripty zasahující do hratelnosti, takže je možné, že se časem ovládání trochu ohne, ale v tuto chvíli se obě hry povahou liší. Nicméně až úspěch či neúspěch Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 zřejmě rozhodne o tom, zda bude komunita ochotná tvořit další mapy z této série, jak aktivní bude, anebo jestli raději zůstane věrná originálu.

Další zajímavé mody pro Skater XL najdete na webu mod.io.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru