Command & Conquer Remastered Collection, Electronic Arts, Kolekce Command & Conquer Remastered vyjde v červnu

Kolekce Command & Conquer Remastered vyjde v červnu

Obsahuje první dva díly série a všechny datadisky. Původní autoři klasiky citlivě vylepšili

Zdroj: Electronic Arts
10. 3. 2020
Název: Command & Conquer Remastered Collection Vývojář: , Vydavatel: Datum vydání: 5. 6. 2020 Platformy: Žánr: Datum vydání: 5. 6. 2020

Před pár dny nás autoři Command & Conquer Remastered seznámili s tím, jak s pomocí umělé inteligence vylepšili hrané filmečky. Nyní přispěchali znovu a s ještě důležitější novinkou. Fanoušci se dočkají návratu populární série real-time strategií už 5. června. K dispozici je konečně i nový plnohodnotný trailer s spousta dalších podrobností.

Kolekce pochopitelně nabídne vylepšenou grafiku s vysokým rozlišením, přepracovaný interface i ovládání.

Kolekce bude obsahovat hry Tiberian Dawn a Red Alert i se všemi datadisky. Podílejí se na ní týmy Petroglyph Games a Lemon Sky Studios, v jejichž řadách najdeme dokonce některé veterány bývalých Westwood Studios. Celý projekt navíc, jak jsme měli možnost přesvědčit se opakovaně v uplynulých měsících, autoři pečlivě konzultují s komunitou.

Kolekce pochopitelně nabídne vylepšenou grafiku s vysokým rozlišením, přepracovaný interface, ovládání nebo editor map. Původní skladatel Frank Klepacki remasteroval sedm hodin hudby včetně skrytých a dříve nevydaných skladeb.

Rozlišení 4K je dnes u podobných projektů samozřejmostí. Autoři překreslili každou jednotku a každou budovu. V singlu dokonce bude možné plynule přepínat mezi vylepšenou a původní grafikou. Hra se navíc rozrostla o mise, které byly dříve k dispozici jen na konzolích. Péči pochopitelně vývojáři věnovali i multiplayeru, který nabízí spoustu možností, matchmaking i in-game žebříčky. Kolekce obsahuje rovněž řadu doprovodných bonusů.

Hra vyjde digitálně na Steamu a Originu. Ve spolupráci s Limited Run Games pak dorazí na trh také krabicové sběratelské verze obsahující řadu speciálních upomínkových předmětů. Digitální verze bude stát 20 dolarů, speciální fyzická 60 dolarů a 25th Anniversary edice 150 dolarů. Jejich obsah můžete důkladně prozkoumat na oficiálním webu.

První díl, který vyšel v září 1995, letos oslaví 25. narozeniny. Jeho fanoušci si stěží mohli přát lepší dárek. Novinka míří pouze na PC.

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Další články
Nahoru