Knockout City, Electronic Arts, Knockout City je nová šílená multiplatformní vybíjená od EA

Knockout City je nová šílená multiplatformní vybíjená

Autoři Mario Kart Live: Home Circuit nás lákají na mix sportu a akce. Beta je už tento víkend

Zdroj: EA
18. 2. 2021
Název: Knockout City Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr: Datum vydání: 21. 5. 2021

Další hrou, která byla představena v průběhu přenosu Nintendo Direct, ale míří naštěstí také na další platformy, je Knockout City od EA. Jedná se o futuristickou akční vybíjenou, na níž pracují vývojáři z týmu Velan Studios, autoři Mario Kart Live: Home Circuit, a vyjde v rámci programu EA Originals, který podporuje podobné nezávislé projekty.

Knockout City je týmová multiplayerová hra, která míří na PC, PS4, Xbox One i Switch a funguje pochopitelně rovněž v rámci režimu zpětné kompatibility i na nových konzolích s nějakými vylepšeními. Titul vychází 21. května a vyzkoušet si ho můžete ještě dřív. Beta proběhne od 20. do 21. února, tedy už tento víkend. Přihlásit se do ní můžete na oficiálním webu. První kolo je ale omezeno jen na hráče na PC.

Přišli jste o míč? Nevadí. Hráč se dokonce může sám proměnit v balón, který hodí po soupeři váš spoluhráč.

Novinka bude od počátku podporovat cross-platform multiplayer a láká nás na rychlou frenetickou hratelnost. Přišli jste o míč? Nevadí. Hráč se dokonce může sám proměnit v balón, který hodí po soupeři váš spoluhráč. Minimálně na začátku nás čekají zápasy 3 na 3, 4 na 4 a všichni proti všem. Namísto tradičních hřišť se budou hráči utkávat v městských arénách a mapy mají být podle vývojářů plné dynamických prvků, které zpestřují hratelnost.

Hra má mít jednoduché ovládání, které si nováček rychle osvojí, ale jak už to v podobných případech často bývá, mistrem se člověk nestane po jediné hře. Knockout City nabídne různé módy, mapy, speciální míče i možnost upravit si vlastního hrdinu podle vlastního vkusu. S dalšími sezónami bude už tradičně přibývat nový obsah včetně speciálních eventů a výzev.

Při vydání titul nabídne bezplatný trial na omezenou dobu. Plná verze se pak bude prodávat za 20 dolarů. Více podrobností o hře najdete na oficiálním webu nebo na Steamu. Zdaleka nejlepší představu si ale o Knockout City uděláte z videa, které vydá za tisíc slov. Můžete vidět práci s míčem, aktivní prvky, jako jsou odrážedla, kluzák, speciální míče i to, jak se jeden z hráčů sám v míč promění. Nechybí ani ukázka customizace.

Není pochyb o tom, že se vývojáři snaží oslovit příznivce rychlé a frenetické hratelnosti na pomezí sportu a akce. Nejsou zdaleka první, kdo to v posledních letech zkouší. Jen namátkou můžeme jmenovat třeba Roller Champions, kteří v těchto dnech pořádají shodou okolností další uzavřený betatest. Teprve hratelnost ale rozhodne, zda Knockout City dokáže vybřednout ze záplavy podobných her.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru