Novinkový souhrn

Kingdom Come: Deliverance míří do Xbox Game Pass

Nabídku her ještě v srpnu rozšíří i série Devil May Cry, Blair Witch a další

Zdroj: Koch Media
19. 8. 2019
Název: Kingdom Come: Deliverance Vývojář: Vydavatel: , Platformy: , , , Žánr:
Datum vydání:
13. 2. 2018
15. 3. 2024 (Switch)

Microsoft se v rámci prezentace Inside Xbox na Gamescomu pochlubil tím, jaké tituly v nejbližší době dorazí do služby Xbox Game Pass na PC i na Xboxu. A našince může potěšit to, že jako jedno z největších překvapení byl oznámen příchod tuzemského RPG Kingdom Come: Deliverance.

Mezi další zmíněné hry patří Age of Empires: Definitive Edition, Stellaris, The Bard’s Tale IV: Director’s Cut, Blair Witch a Devil May Cry 5. A jak je v případě Xbox Game Pass zvykem, hry do služby dorazí ve zkompletované edici se všemi dosavadními a případně i s chystanými rozšířeními. Ne u všech zmíněných her ale platí, že dorazí jak na PC, tak i na Xbox. Rovněž data se budou mírně lišit. Devil May Cry 5, Age of Empires: Definitive Edition a Stellaris dorazí na Xbox již dnes, 19. srpna. Devil May Cry bude k mání pouze na Xbox, Age of Empires pouze pro PC a Stellaris zatím jen pro konzole. PC verze v plánu je, dorazí ale později.

Pro našince bude už ale určitě zajímavější příchod Kingdom Come: Dliverance. Toto ambiciózní historické RPG zamíří do Game Pass pro obě platformy už 22. srpna. Ve stejný den dorazí i akce Ape Oput, která vyjde pouze na PC. O pár dní později, 27. srpna, pak na PC i na Xbox dorazí The Bard’s Tale IV: Director’s Cut  a 30. srpna, tedy v den vydání, se fanoušci hororů dočkají i vydání Blair Witch.

Z dalších slibů vyplývá, že v září a v dalších měsících bude následovat například roguelike Dead Cells a strategie Age of Empires II: Definitive Edition. I nadále se bude Microsoft snažit nalákat do své služby co možná nejvíce hráčů. Důkazem takové snahy může být fakt, že od E3 do služby dorazily již více než dvě desítky dalších titulů.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru