Keighley oznámil termín přenosu Summer Game Festu

Slibuje akci nové generace. Od Microsoftu ji dělí pouhé tři dny. Show Xboxu potrvá 90 minut

Zdroj: Summer Game Fest
6. 5. 2022

Pořadatel a moderátor Geoff Keighley oznámil další podrobnosti o letošní akci Summer Game Fest. Hlavní živý přenos připadne na 9. června od 19 hodin středoevropského času, což je pro nás nezvykle velmi příznivý čas. Organizátoři slibují velká nová oznámení, světové premiéry, zvláštní hosty a neurčitě i mnoho dalšího. Součástí akce bude rovněž přehlídka nezávislých her Day of the Devs.

Keighley současně oznámil, že se spojuje se sítí kinosálů IMAX a v některých z nich bude možné sledovat nejen Summer Game Fest, ale také prosincové předávání cen The Game Awards. Červnová akce má být podle něj globální show nové generace. Přenos bude klasicky možné sledovat na všech možných platformách přes internet a my nepochybně rovněž přineseme vlastní restream s českým překladem a komentářem.

Přenos Summer Game Fest se uskuteční tři dny před společnou konferencí Xboxu a Bethesdy. Ta připadá na 12. června a 18 hodin našeho času a podle posledních informací má trvat přibližně 90 minut, i když šéf marketingu Aaron Greenberg po těchto neoficiálních zprávách prohlásil, že zatím nemají finální čas. Je to ale podle něj obvyklá stopáž. Tento přenos by mohl mít oficiální české titulky jako loni.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru