Cyberpunk 2077, CD Projekt, Keanu Reeves oznámil datum vydání Cyberpunk 2077

Keanu Reeves oznámil datum vydání Cyberpunk 2077

Do světa temné budoucnosti zavítáme na jaře příštího roku

9. 6. 2019
Název: Cyberpunk 2077 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: , Datum vydání: 10. 12. 2020

Do Microsoft Theater v rámci prezentaci Cyberpunku 2077 dorazil i nečekaný host Keanu Reeves. Ukázalo se, že tento herec v poslední době známý zejména díky akční sérii John Wick dostal prostor i právě v této hře. Co v ní bude dělat a jak důležitou roli sehraje, to je zatím nepodstatné, protože všechnu pozornost na sebe na pódiu strhl uvedením upoutávky s konečným oznámením data vydání.

Prezentace dalšího velkého RPG od polského týmu CD Projekt RED proběhla na pódiu ve dvou fázích – nejprve jsme se dočkali hutného traileru odhalujícího ukázky z hraní, dramatických soubojů a neméně napínavých příběhových cutscén. V závěrečné fázi ukázky se potom na scéně ukázal zdigitalizovaný Keanu Reeves v roli jedné z herních postav. Tam už se trailer odmlčel a poté už na pódium nakráčela slavná hollywoodská hvězda. Sál se v tu chvíli mohl nadšením zbláznit, nakonec ale přeci jen pustil herce ke slovu a ten se po setrvávajícím potlesku dostal k tomu, aby nalákal na trailer druhý.

Ten už byl zakončen tím, na co od loňské tajemné prezentace hry netrpělivě čeká celý herní svět. Cyberpunk 2077 vyjde 16. dubna 2020. Datum vydání není sice za rohem, na druhou stranu ale příští jaro není až tak daleko. Zopakovat můžeme také to, že ačkoli se tomu někteří hráči po loňské prezentaci hry na E3 zdráhali uvěřit, hra dle původních slibů vyjde nejen na PC, ale i na současnou generaci konzolí. Komentované video z minulého roku si můžete připomenout zde.

Nahlásit chybu v článku

5

Napsat komentář

Další články
Nahoru