NHL 20, EA Sports, Jsou tu první informace, video i screenshoty z NHL 20

Jsou tu první informace, video i screenshoty z NHL 20

Nový ročník nabídne vlastní variaci na režim battle royale i novou komentátorskou dvojici

20. 6. 2019
Název: NHL 20 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 13. 9. 2019

Společnost Electronic Arts podobně jako v minulých letech krátce po E3 představila nový ročník sportovní série NHL. Titul NHL 20 byl oznámen při příležitosti NHL Awards v Las Vegas. Jeho hlavní hvězdou je Auston Matthews z klubu Toronto Maple Leafs. K dispozici už je první trailer i sada aktuálních screenshotů z letošní verze. A jako každý rok i letos vývojáři ze studia EA Vancouver slibují mnoho změn a novinek.

NHL 20 se pochlubí vylepšenou grafikou “televizního přenosu” i novou komentátorskou dvojicí, kterou tvoří Ray Ferraro a James Cybulski.

Hokejové hvězdy se budou moci pochlubit svými charakteristickými střelami. Podle oficiálního webu tak budou působit opravdu autenticky díky svému typickému stylu. “Kromě toho do hry přibude přes 45 nových kontextuálních animací střel,” slibují autoři v aktuálním příspěvku. Akce má být rychlejší a plynulejší díky přepracovaným animacím přechodů při střelách, přihrávkách a vyzvedávání puku bez snížení hráčovy rychlosti.

Bystřejší údajně budou i gólmani schopní “analyzovat” útočné hrozby a lépe číst hru i vyhodnotit úroveň hrozby. NHL 20 se pochlubí rovněž vylepšenou grafikou “televizního přenosu” i novou komentátorskou dvojicí, kterou tvoří Ray Ferraro a James Cybulski. Ta má prý lépe reprezentovat mládí a energii, kterou chtějí fanoušci vidět. Nahráli 300 hodin komentáře ve srovnání s pouhými 30 od dřívějšího dua, které tvořil Eddie Olczyk a Doc Emerick.

“Hockey Ultimate Team nabízí nový způsob hraní v podobě módu Squad Battles, fanoušky oblíbeného režimu ze série FIFA, v jehož rámci můžete bojovat v off-line bitvách o hodnotné odměny,” lákají vývojáři. Součástí tohoto režimu budou i nové hokejové ikony. Celkem jich bude přes 400.

Už i do digitálního hokeje se navíc vetřela variace na populární režim battle royale z akčních her. Zcela nový kompetitivní herní režim nazvaný Eliminator představuje další způsob soupeření v módech NHL ONES a NHL THREES. Do boje se pustí až 81 hráčů, kteří se v rámci mikroturnaje utkají o titul absolutního vítěze. Do Eliminatoru se můžete pustit sami, anebo vytvořit tým společně s přáteli. “Další novinkou v NHL 20 je možnost zahrát si ONES, z loňska fanoušky oblíbený režim všichni proti všem na venkovních kluzištích, v rámci lokální hry více hráčů,” doplňují autoři. K dispozici bude elitní soupiska hráčů s jedinečným herním stylem a osm venkovních hřišť.

Updatu se dočká i mód World of CHEL, kde se objeví nové výzvy na týdenní bázi. Pokud je splníte, odemknete si například další možnosti úprav. Počet unikátních předmětů a vybavení v novém ročníku povyskočí na více než 2000. K dispozici bude opět profesionální výstroj i civilnější kousky oblečení. Utkávat se budeme na čtveřici nových venkovních kluzištích, která jsou inspirovaná ikonickými prostředími. Podle EA Sports se podíváme do odlehlé divočiny i k městským dominantám.

NHL 20 vychází 13. září ve verzích pro konzole PlayStation 4 a Xbox One. Na PC ani na Switch se bohužel NHL opět nechystá. Kromě standardní edice bude k dispozici i deluxe a ultimátní, jejichž obsah můžete prozkoumat v galerii obrázků nebo na oficiálním webu. Jejich prostřednictvím se můžete do hry zapojit už 10. září a pokud se počítáte mezi předplatitele služby EA Access, trial verzi budete mít k dispozici dokonce už od 5. září.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru