Již známe datum konání příštího Gamescomu

Do Kolína se vrátíme téměř do roka a do dne. Opening Night Live samozřejmě nebude chybět

Zdroj: Geoff Keighley
24. 8. 2022

Letošní Gamescom ještě ani není v plném proudu a zatímco se návštěvníci konečně zase procházejí přímo po kolínském výstavišti a mají tu čest vyzkoušet vystavované hry osobně, už si můžeme klidně poznamenat i datum, kdy se bude konat příští ročník. To neoznámil nikdo jiný než Geoff Keighley, jenž včera celou akci odstartoval svou prezentací Opening Night Live 2022.

Gamescom 2023 započne 23. srpna a bude trvat do 27. srpna 2023, Opening Night Live se odehraje 22. srpna.

Jednalo se sice o stručnou informaci, nicméně výřečnou. Na fotce, kterou zveřejnil na svém Twitteru, můžeme vidět banner u východu, na němž stojí jak datum celého Gamescomu 2023, tak jeho budoucí prezentace. Gamescom 2023 započne 23. srpna a bude trvat do 27. srpna 2023, přičemž to celé ještě uvede právě zmíněná Keighleyho prezentace Opening Night Live, jež se odehraje den předtím, tedy 22. srpna. Vše proběhne tradičně na výstavišti Koelnmesse v německém Kolíně nad Rýnem.

Co však letošního ročníku týká, připomeňme, že už nyní pro vás máme nějaký ten obsah připraven, přičemž další samozřejmě v tuto chvíli zajišťují Jirka se Zdeňkem přímo na místě činu a postupně vám jej nabídneme. Již včera jsme se mohli sejít u přenosu Opening Night Live 2022, kterou jsem vám případně přinesli i v textovém souhrnu, a ještě před Gamescomem jsme se byli podívat na českou hru The Last Oricru, jež se nyní v Kolíně též prezentuje. Dnešní program je rozhodně obsáhlý, a tak se můžete později určitě těšit na plno dojmů. Co všechno pro vás chystáme si ostatně můžete přečíst i v našem dnešním plánu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru