World of Warcraft, Blizzard Entertainment, Ještě před BlizzConem utekly novinky pro World of Warcraft

Ještě před BlizzConem utekly novinky o World of Warcraft

Klasickou verzi rozšíří staronový datadisk The Burning Crusade. Update čeká i Shadowlands

19. 2. 2021
Název: World of Warcraft Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 23. 11. 2004

BlizzCon má sice odstartovat až dnes večer, první informace k nám však proudí už nyní díky předčasně zveřejněným podrobnostem pro novináře, které ulovil web Wowhead. Blizzard na víkendové akci představí staronovou expanzi The Burning Crusade pro World of Warcraft Classic. Rozšíření z roku 2007 bylo prvním velkým datadiskem pro populární MMO, a je proto logické, že nyní rozšiřuje i klasickou verzi WoW.

Samotní hráči si budou moci vybrat, zda chtějí se svými postavami postoupit do fáze Burning Crusade, anebo zůstanou věrní striktně klasické éře. Každý, kdo si předplácí World of Warcraft, bude mít přitom k expanzi automaticky přístup bez nutnosti dalších poplatků, stejně jako je tomu u World of Warcraft Classic.

Kromě toho se chystá nový update pro World of Warcraft: Shadowlands. Patch 9.1 přinese nový obsah a ponese název Chains of Domination. Poslední velký datadisk vyšel v listopadu 2020 a do vydání Cyberpunku 2077 se na krátko stal nejrychleji prodávanou PC hrou všech dob. V den vydání prodal 3,7 milionu kopií.

Digitální BlizzCon začíná dnes ve 23 hodin našeho času úvodním ceremoniálem a potrvá celý víkend. Kromě WoWka se na něm bude mluvit o Diablu IV, Overwatchi 2 nebo karetní hře Hearthstone. Na základě předchozích indicií se ale všeobecně předpokládá, že Blizzard na akci představí také vylepšenou verzi Diabla II. Uvidíme, kdy by takový projekt mohl vyjít, protože vydavatel už dříve oznámil, že letos nemáme počítat s novým Overwatchem ani pokračováním Diabla. Možná tak tím mobilním.

World of Warcraft, Blizzard Entertainment, Ještě před BlizzConem utekly novinky pro World of Warcraft

Kolekce klasik z devadesátých let

Prostřednictvím databáze evropské ratingové organizace PEGI byla pro změnu odhalena existence Blizzard Arcade Collection. Obsahovat má tři klasiky od Blizzardu z devadesátých let - The Lost Vikings, Rock & Roll Racing a Blackthorne. PC verze má v databázi stanovené datum vydání už na dnešek.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru