Jedno z rozšíření pro Immortals nás vezme až do Číny

Autoři chystají spoustu post launch obsahu. Dočkáme se nových oblastí, hrdinů i hratelnosti

Zdroj: Ubisoft
18. 11. 2020
Název hry: Immortals Fenyx Rising Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 3. 12. 2020 Platformy: , , , , , , Žánr:

Zatímco Assassin’s Creed Valhalla a Watch Dogs: Legion už jsou venku, jeden zásadní titul ještě Ubisoft letos na trh chystá. Immortals Fenyx Rising dorazí až 3. prosince, už nyní ale potenciální zájemce láká tato akční adventura na budoucí rozšíření a obsah season passu. A nutno podotknout, že jízdní řád DLC v tomto případě vypadá opravdu zajímavě.

Pokud si chce vysloužit své právoplatné místo mezi ostatními bohy, musí prokázat a zúročit všechny dříve získané schopnosti.

V rámci post launch plánů se dočkáme bezplatných eventů, výzev, kosmetických předmětů i questů. Placená rozšíření pak přinesou tři velké příběhové epizody, nové oblasti a dokonce i nové hrdiny. Samotní vývojáři říkají, že chtějí rozšiřovat celou značku a prozkoumat nová teritoria v tomto vesmíru. I když vás asi náznak dalšího vývoje nepřekvapí, upozorním, že někdo by mohl některé informace považovat za spoilery hlavní hry.

První DLC se jmenuje A New God a Fenyx se v něm už coby novopečený božský hrdina po příběhu původní hry vydává na další dobrodružství. Bude čelit sérii zkoušet ostatních bohů, které přinesou nové druhy puzzlů. Pokud si chce vysloužit své právoplatné místo mezi ostatními bohy, musí prokázat a zúročit všechny dříve získané schopnosti.

Ve druhém rozšíření nazvaném Myths of the Eastern Realm se vydáme z Řecka až do daleké Číny. Jeho obsah je inspirovaný úplně jinou mytologií a přichází i s novým hrdinou jménem Ku. Vydává se na cestu, aby zachránil smrtelníky v úplně nové oblasti, kde bude bojovat unikátním stylem s úplně novými monstry a dalšími protivníky. Ku musí znovu obnovit rovnováhu mezi nebem a zemí.

Třetí expanze The Lost Gods představí rovněž nového hrdinu a jinou hratelnost. Hru budeme sledovat z izometrické ptačí perspektivy podobně jako třeba Diablo a protagonistou bude nový hrdina Ash, který se vydá v rámci řecké mytologie na nové dobrodružství na dalším ostrově. I Ash se snaží obnovit rovnováhu světa podobě jako Ku v Myths of the Eastern Realm. Autoři nás v tomto DLC lákají na jinou hratelnost, přepracované souboje, nové schopnosti i nový systém upgradů.

Mladý hrdina se pokusí vzpurné bohy přesvědčit, aby se vrátili na Olymp, a pomohli tak zachránit svět. Každý z nich měl přitom jiný důvod k tomu, aby opustil panteon, což musíte vyřešit.

Města po celém světě jsou v nebezpečí a hrozí jim zkáza. Nový bůh Fenyx  se domnívá, že je to způsobeno tím, že někteří bohové opustili Olymp. Chce pomoci znovu sjednotit bohy, ale sám nemůže zasáhnout. Proto povolá na pomoc smrtelníka jménem Ash, který nikdy neztratil víru v bohy. Mladý hrdina se pokusí vzpurné bohy přesvědčit, aby se vrátili na Olymp, a pomohli tak zachránit svět. Každý z nich měl přitom jiný důvod k tomu, aby opustil panteon, což musíte vyřešit. Pomocnou ruku vám pochopitelně podá Fenyx.

Majitelé season passu se budou moci navíc pustit do bonusového questu nazvaného When the Road Gets Rocky. Ještě jednou ale připomínáme, že na menší obsahové přídavky včetně úkolů a výzev se mohou těšit i ti, kteří za další obsah platit nechtějí.

Nahlásit chybu v článku

5

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru