Je tu první oficiální trailer z filmového Sonica

Je tu první oficiální trailer z filmového Sonica

Všechny obavy fanoušků se zhmotňují v necelých třech minutách

30. 4. 2019

Fanoušci ježka Sonica ze stejnojmenné videohry se dočkali prvního traileru z chystaného celovečerního filmu, který vzniká pod hlavičkou Paramount Pictures a bude do kin uveden 8. listopadu letošního roku. Nutno ovšem podotknout, že tohle čekání nepřináší sladkou odměnu v podobě prvních záběrů z filmu, ale spíše jen potvrzuje obavy, které vyvolaly plakáty a další marketingový materiál.

Ježek Sonic mluví hlasem Bena Schwartze a objevuje se v několika poměrně detailních záběrech, z nichž vychází najevo, že dříve uniklá podoba je skutečná a žádné viditelné změny, po kterých fanoušci volali, se jednoduše neudály. Největší kritiku tehdy sklidily vytrénované lidské nohy, které na postavu Sonica jednoduše nepasovaly a samozřejmě i obličej, konkrétně pak oči, které nerespektují předlohu a kvůli snaze modrého ježka polidštit byly radikálně zmenšeny. Včerejšímu úniku pak odpovídá i podoba doktora Eggmana, alias Robotnika, kterého hraje Jim Carrey a stejně jako v případě Sonica ani jeho kostým nepůsobí zrovna uspokojivě. Možná až na úplný závěr, kde se Robotnik mihne ve své šílenější podobě.

Co se týče příběhu, vrcholit by měl v San Francisku, kde se Sonic postaví Robotnikovi za přítomnosti raket, zlatých kroužků a… tónů Gangsta‘s Paradise?! To poslední nedokážeme potvrdit, ale přesto nemůžeme nechat výběr hudby pro trailer bez povšimnutí. Odpoutání od hravého světa videohry, případně animovaného seriálu bylo dokonáno a neumíme si představit snad nikoho, kdo by byl s finální podobou první ukázky bez výhrad spokojen.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru