Insider slibuje v PS Plus Hell Let Loose a Mortal Kombat

Insider slibuje v PS Plus Hell Let Loose a Mortal Kombat

Minulý měsíc správně v předstihu identifikoval tři hry ze tří. Situace se zřejmě bude opakovat

Zdroj: Black Matter
26. 9. 2021

Uživatel s přezdívkou billbil-kun minulý měsíc úspěšně “předpověděl”, že v programu PlayStation Plus se objeví hry Overcooked! All You Can Eat, Hitman 2 a Predator: Hunting Grounds. Mělo se jednat o únik s francouzského PlayStation Storu a informace se objevila na webu Dealabs.com. To bylo 27. srpna a o pár dní později Sony informaci oficiálně potvrdila.

Zahraj to znovu, billbil-kune

Situace se, zdá se, opakuje. Teď billbil-kun tvrdí, že se předplatitelé PS Plus mohou těšit na hry Hell Let Loose ve verzi pro PlayStation 5, Mortal Kombat X pro PS4 a PGA TOUR 2K21 pro PS4. Informace znovu pochází z Francie a opět se objevila na webu Dealabs.com.

Nová várka má dorazit 5. října a bude k dispozici do 2. listopadu, tvrdí billbil-kun. Moderátoři Dealabs měli uznat informaci jako důvěryhodnou. Sám insider přitom říká, že tyto detaily zveřejňuje, aby mohli hráči lépe plánovat své nákupy. Upozorňuje ale také, že v některých regionech může být Mortal Kombat X nahrazen jiným titulem.

Hell Let Loose 5. října vychází

Mortal Kombat X je nepochybně super hra. Pokud máte rádi golf, PGA TOUR 2K21 je skvělá volba. Největším tahákem a překvapením nabídky je ale nepochybně válečná akce Hell Let Loose. Na PC vyšla plná verze teprve 27. července a na next-gen konzole má dorazit – jaké překvapení – 5. října. V programu PlayStation Plus by tedy hra debutovala a nebylo by to zdaleka poprvé.

Tomu, že je informace pravdivá, nasvědčuje i skutečnost, že Hell Let Loose pro Xbox Series je už v nabídce jako předobjednávka za 850 korun, zatímco v PlayStation Storu předobjednávku nenajdete. To přesně by firma udělala, pokud by nechtěla budoucí zákazníky a předplatitele uvést v omyl. Sony by tak znovu potvrdila trend bojovat spíš hity na poli Pluska, než snažit se konkurovat Game Passu, kde nemá adekvátní protiváhu. O omezeních PS Now nemá na tomto místě smysl znovu debatovat. Microsoft věnuje maximálně pozornost Game Passu a jeho program Games with Gold naopak nabízí méně prémiových titulů. To ale neznamená, že to nemusí být dobré hry.

Zdroj: billbil-kun

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru