Hry pro Xbox Series X odhalí Microsoft 23. července

Stream bude zaměřený na first party tituly a předcházet mu bude show Geoffa Keighleyho

Zdroj: Microsoft
6. 7. 2020
Název hry: Halo Infinite Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 8. 12. 2021 Platformy: , , Žánr:

Microsoft potvrdil předchozí spekulace a slíbil ukázat herní novinky pro chystanou konzoli Xbox Series X už 23. července. Po květnové akci Inside Xbox jsme se dočkali měsíc trvající pomlky, červenec by ale už měl být ve znamení next-gen novinek, jež snad už více poodhalí potenciál připravovaného hardwaru. Květnový stream totiž příliš mnoho hráčů nepotěšil a nadšených reakcí bylo pomálu,takže Microsoft určitě má co napravovat.

Stream jménem Xbox Games Showcase odstartuje ve čtvrtek 23. července v příjemných šest hodin večer našeho času. O hodinu dříve mu bude předcházet show pořádaná v rámci Summer Game Fest, o jejíž hostování se postará Geoff Keighley.

Pokud Microsoft naplní své předchozí sliby, tak se další prezentace soustředí zejména na first party tituly z dílen Microsoft Game Studios. Tam spadají například týmy 343 Industries, inXile Entertainment, Ninja Theory, Rare, Turn 10 Studios, Obsidian Entertainment, Playground Games, The Coalition, Mojang a další. Vidět bychom měli navíc tituly nejen pro Xbox Series X, ale také pro PC a potenciálně ještě i pro Xbox One. Stream bude k vidění na oficiálních kanálech na Twitchi a na YouTube. Z těch dosud potvrzených her můžeme s jistotou hovořit o gameplay ukázce nového Halo Infinite. Připomenout můžeme také to, že levnější varianta nové konzole se pravděpodobně ještě neukáže a Microsoft si její odhalení šetří na srpen.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru