Pokémon Sword & Shield, Nintendo, The Pokémon Company, Hry Pokémon Sword a Shield nás vezmou do „Anglie“

Hry Pokémon Sword a Shield nás vezmou do „Anglie“

Nintendo konečně představilo plnohodnotné pokračování série. Vyjde ještě letos

27. 2. 2019
Název: Pokémon Sword & Shield Vývojář: Vydavatel: , Platformy: Žánr: Datum vydání: 15. 11. 2019

Jen člověk dotočí novinkový souhrn, stane se nějaká bomba. Ale upřímně řečeno, s touhle zprávou jsme předem počítali, nicméně nebylo možné kvůli naplánovanému vysílání už dál odkládat natáčení našich aktualit. A tak si povězme to nejdůležitější na tomto místě.

Představena nám byla rovněž trojice nových startovních pokémonů. Jsou jimi Grookey, Scorbunny a Sobble.

Nintendo konečně odhalilo v plné parádě nové plnohodnotné pokračování série Pokémon, o němž se mluví už od E3 2017. Nová dvojice titulů se jmenuje Pokémon Sword a Pokémon Shield a vyjít by měla koncem tohoto roku. Příběh nás vezme do úplně nové oblasti nazvané Galar, která je výrazně inspirovaná Anglií, a představena nám byla rovněž trojice startovních pokémonů. Jsou jimi Grookey, Scorbunny a Sobble. Mimochodem, není to poprvé, co se tento svět inspiruje naším, pokud jde o přírodu a architekturu. Už jsme tu měli variace na světové metropole nebo Havaj.

K dispozici už je první trailer a také obrázky ze hry. Novinka by měla být víc zaměřená na tvrdé jádro skalních fanoušků a na rozdíl od Pokémon: Let’s Go, Pikachu! a Let’s Go, Eevee! lze očekávat, že se nebude tak inspirovat mobilním fenoménem Pokémon Go. Čekají nás tak podle všeho opět tradiční náhodné střety a klasické zápasy s divokými pokémony.

Nový dvojdíl pochopitelně míří exkluzivně na Switch a vývoj má na starost mateřský tým Game Freak. Galar slibuje být bohatým a rozmanitým regionem, kde spolu lidé a pokémoni žijí v harmonii. Na vaší cestě stát se šampionem a králem mezi trenéry vám pomůže právě jeden z nově objevených pokémonů, který se stane vaším parťákem hned na začátku hry.

Společnost The Pokémon Company navíc láká, že kromě těchto her pracuje i na nějakých jiných projektech. Další podrobnosti o Pokémon Sword a Pokémon Shield můžete už teď studovat na nově spuštěném oficiálním webu.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru