Hrdiny nové hry mají být Captain America a Black Panther

Nový titul od Amy Hennig nás prý vezme do druhé světové války. Ukáže se už dnes večer

Zdroj: Marvel
9. 9. 2022

Na dnešní večer připadá akce Disney & Marvel Games Showcase. První svého druhu. Krátce předtím se ale objevily neoficiální zprávy, že jednou z novinek, která se tu bude prezentovat, má být titul od studia Skydance New Media a Amy Hennig. Nová hra podle komiksu byla oficiálně oznámena už loni v říjnu, ale nebyla blíže představena. Víme jen, že by se mělo jednat o velkou akční adventuru.

Nicméně důvěryhodný účet na Twitteru MCU Status, který se specializuje na Marvel, teď píše, že hlavními hrdiny budou Captain America a Black Panther. Dvojice se má v období druhé světové války postavit jednotkám organizace Hydra. Britský magazín Eurogamer k tomu přitom dodává, že i podle jeho zdrojů má být informace pravdivá.

Podrobnosti se dozvíme už dnes večer. Pořadatelé akce už potvrdili, že se na prezentaci nová hra od Amy Hennig objeví. Přenos připadá na 22 hodin našeho času. Kromě tohoto titulu by se mělo mluvit o Lego Star Wars: The Skywalker Saga, Disney Dreamlight Valley, Marvel’s Midnight Suns a dojít by mohlo také na Kingdom Hearts IV.

Sluší se připomenout, že Hennig se připojila ke společnosti Skydance už v roce 2019 a pak pomohla ustavit její novou herní divizi. Ta by měla pracovat také na nových Star Wars. V tuto chvíli studio vyvíjí dva tituly – akční adventuru podle Marvelu oznámenou v říjnu 2011 a právě Hvězdné války ve spolupráci s Lucasfilm Games, které Skydance oznámil letos v dubnu.

V srpnu se spekulovalo, že nová hra Amy Hennig by mohla být Fantastická čtyřka. Ještě předtím se ale objevovaly zprávy, že půjde o Ant-Mana nebo Daredevila. Jasno každopádně budeme mít už za pár hodin.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru