Fallout 76, Bethesda Softworks, Hráči si dělají legraci z luxusní bundy k Falloutu 76

Hráči si dělají legraci z luxusní bundy k Falloutu 76

Bethesda čelí hříchům minulosti. Lidé její novinku přirovnávají k pláštěnce či Ikea tašce

25. 1. 2019
Název: Fallout 76 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 14. 11. 2018

Je pátek odpoledne, tak si snad můžeme dovolit poněkud odlehčenější text. Koneckonců vážných zpráv a seriózních témat už jsme tento týden přinesli dost. Po kauzách taška a flaška jsou hráči i kritici Falloutu 76 – a záměrně jsme se raději vyhnuli označení fanoušci – ostražití. A když už Bethesda představuje nějaké novinky podobného druhu, s gustem jí řada lidí na internetu její dřívější prohřešky připomene. Oficiální účet Falloutu na Twitteru tento týden zákazníky lákal na luxusní koženou bundu za 276 dolarů v designu posledního dílu.

Jasně modrá bunda z ovčí kůže se zlatými doplňky a číslovkou 76 na řadu lidí působí hodně extravagantně.

Její hodnocení si odpustíme, nejsme módní policie, nicméně další uživatelé Twitteru reagovali velmi pohotově a s veselou škodolibostí. Na původní příspěvek se rychle nabalilo přibližně 1300 odpovědí, z nichž část jednoduše vyjadřovala kritiku či pochvalu produktu, ta zajímavější si ale kreativním způsobem utahovala z minulých zkušeností zákazníků a jejich autoři se pokusili s přispěním vlastní tvořivosti předvést, jak asi bude vypadat finální produkt, který se v podání Bethesdy může od původní vize lišit.

Jasně modrá bunda z ovčí kůže se zlatými doplňky a číslovkou 76 na řadu lidí působí hodně extravagantně. Vtipálci se ale spíš bavili nad tím, zda se podobně jako u zmíněné tašky ze sběratelské edice, která byla z nylonu namísto plátěná, drahá kožená bunda nakonec “záhadně” promění ve výrobek ze syntetického materiálu. Tím spíš, že i tento luxusní kousek garderoby má hráčům dorazit spolu s další taškou na oblečení.

Na internetu se tak rychle strhla vlna parodických příspěvků, které si dělají legraci z bundy samotné, jejího designu, barevného provedení à la Ikea a pozornosti samozřejmě neušla ani zmíněná taška. Hráči přitom vtipkují v duchu dřívějších prohlášení Bethesdy, že finální produkt a jeho podoba se nemusí s inzerovaným designem plně shodovat.

Pár zábavných koláží, které glosují novinku v Bethesda Storu, jsme pro vás sesbírali do galerie. Mnoho dalších odpovědí se ale neslo v podobném duchu. Je to banalita, ale současně úsměvná připomínka toho, že fanoušci videoher nemají krátkou paměť a rádi se pobaví na cizí účet. Zvlášť, když mají pocit, že s nimi někdo v minulosti nejednal fér. Pokud vás kauza taška minula, připomenout si celý problém okolo Power Armor edice Falloutu 76 můžete ve starším Zdeňkově textu. Flaška rumu v “barvách” Falloutu zase dožrala fanoušky začátkem tohoto roku a věnovali jsme se jí v novinkovém souhrnu.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru