Marvel’s Avengers, Square Enix, Hra podle Avengers se konečně představí na E3

Hra podle Avengers se konečně představí na E3

Nový díl Need for Speed bude naopak v LA chybět. Přitom ale vyjde ještě letos

29. 5. 2019
Název: Marvel’s Avengers Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 4. 9. 2020

Společnosti Marvel, Square Enix a vývojáři ze studií Crystal Dynamics a Eidos Montréa potvrzují, že se očekávaná hra Avengers konečně v plné parádě představí na E3. K jejímu odhalení dojde v pondělí 10. června. Dozvěděli jsme se to prostřednictvím nového Twitter účtu. Z něj se zdá, že titul ponese celý název Marvel’s Avengers.

Projekt byl poprvé představen 26. ledna 2017, kdy došlo k oznámení dlouhodobému partnerství Square Enix a Marvel Entertainment. V rámci něj má být vyvinuto hned několik her a tou první jsou právě Avengers. Tehdy jsme se také dočkali prvního a dosud jediného traileru, nebo spíš teaseru.

Na novém titulu by se měla podílet i pobočka Crystal Dynamics sídlící v Bellevue ve státě Washington nazvaná Crystal Northwest. Její založení společnost Square Enix oznámila v srpnu 2018. Hra má nabídnout úplně nový scénář, nemá adaptovat žádný dosavadní příběh.

Nová závodní hra ze série Need for Speed od EA se naopak letos v červnu v Los Angeles neukáže. Ani na E3 ani v rámci akce EA Play. Přitom vývojáři z Ghost Games znovu potvrdili, že se dalšího dílu dočkáme ještě letos a až dosud se všeobecně předpokládalo, že v LA nebude chybět. Tento rok v srpnu mimochodem série oslaví 25. narozeniny.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru