F1 2021, Electronic Arts, Hra F1 2021 se rozrostla o nový okruh a safety car

Hra F1 2021 se rozrostla o nový okruh a safety car

Dvě další tratě do titulu ještě dorazí do konce roku. K dispozici je také bezplatná trial verze

13. 9. 2021
Název: F1 2021 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: , Datum vydání: 16. 7. 2021

Codemasters lákají hráče na nový bezplatný update pro F1 2021. Už před vydáním titulu autoři slíbili, že jej rozšíří o okruhy Portimão, Imola a Džidda (Jeddah). A první z nich právě dnes do hry dorazil. A nezůstalo jen u něj.

Závodní trať Algarve International Circuit se nachází u města Portimão v Portugalsku a už je ve hře. Kromě ní vývojáři přidali také nový safety car Aston Martin, který doplní stávající Mercedes-AMG GT-R. Nespokojili se ale ani se stávajícím obsahem a upravili výkonnost jednotlivých monopostů na základě výsledků z aktuální sezóny.

V říjnu do hry dorazí ještě automobilový okruh Autodromo Enzo e Dino Ferrari, známý spíš jednoduše jako Imola podle stejnojmenného města. A v listopadu dojde na městský okruh Jeddah Street Circuit v přístavním městě Džidda v Saúdské Arábii. První Velká cena Saúdské Arábie se tu uskuteční letos v prosinci, takže to vývojáři pěkně stihnou.

Na konzolích Xbox a PlayStation můžete navíc vyzkoušet bezplatnou trial verzi, pokud ještě hru nevlastníte a uvažujete o ní. Nabídne dvě kapitoly z nového příběhového režimu Braking Point a můžete si vyzkoušet závod v Monze.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru