Horizon Forbidden West, Sony Interactive Entertainment, Horizon Forbidden West zřejmě vyjde v kompletní edici

Horizon Forbidden West zřejmě vyjde v kompletní edici

Rating odhalil novou verzi s DLC Burning Shores a kvůli sexuálním tématům povýšil na 18+

Zdroj: Guerrilla Games
11. 9. 2023
Název: Horizon Forbidden West Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 18. 2. 2022 Platformy: , Žánr: Datum vydání: 18. 2. 2022

Nad rámec záznamu americké ratingové agentury ESRB, která o víkendu s největší pravděpodobností vyzradila blížící se oznámení Gotham Knights pro Nintendo Switch, jsme se dočkali i možného odhalení nového vydání loňského Horizon Forbidden West. Tato informace pro změnu pochází ze Singapuru, na základě níž hra vyjde v nové verzi.

Záznamu v ratingové agentury IMDA (Infocomm Media Development Authority) si všiml Roberto Serrano, který se se svým objevem svěřil na Twitteru a přiložil odkaz na samotný záznam. Zde si můžeme všimnout, že položka nazvaná Horizon Forbidden West Complete Edition od společnosti Sony Interactive Entertainment byla schválena, že by měla dorazit ještě letos a že míří na PlayStation 5. Hráči na PC by vzhledem k poměrně nedávnému vydání zatím asi neměli možný port vyhlížet. Zarážející není ani absence verze pro PlayStation 4 navzdory tomu, že základní hra na konzoli staré generace též vyšla. Nicméně  DLC Burning Shores je dostupné pouze na PlayStationu 5, aby se vývojáři nemuseli příliš omezovat, jak uvedli v dřívějším prohlášení.

Dle dostupného podrobnějšího popisu bude Complete Edition obsahovat právě základní hru společně s rozšířením, přičemž jí bylo alespoň zde udělen nový rating 18+ namísto původních 16+. Kromě bližších detailů o hře samotné a její hratelností se můžeme dočíst, že přísnější rating byl zvolen kvůli „vztahům, objímání a líbání osob stejného pohlaví“. Totéž bylo ovšem zmiňováno už před vydáním hry loni v únoru, dokonce na témže místě, tedy v záznamech IMDA společně s „mimozemskými monstry“, proto může být rozhodnutí lehce překvapivé.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru