Hideo Kodžima odhalil další herečku ze své nové hry

Již potvrzenou Elle Fanning doplní Šioli Kucuna. Předtím hrála Yukio v Deadpoolovi 2

Zdroj: Kojima Productions / 20th Century Fox
1. 11. 2022
Název: Death Stranding 2 (pracovní název) Vývojář: Platformy:
Death Stranding 2 (pracovní název)

Hideo Kodžima na začátku října potvrdil, že žena z tajemného plakátu – který se v první verzi objevil během letošního ročníku Tokyo Game Show – je herečka Elle Fanning. Díky tomu ožila také speciální, leč stále spíše zastrčená sekce s krátkými teasery přímo na webu Kojima Productions a hráči pochopitelně spekulují, co to znamená a k jaké hře se plakát vztahuje. Aby to ale nebylo tak snadné a fanoušci nemuseli přemýšlet jen nad jedním obrázkem, přidává se k Elle Fanning další žena, kterou tímto Hideo Kodžima potvrzuje coby další protagonistku chystaného titulu. Je jí devětadvacetiletá japonská herečka Šioli Kucuna, která si zahrála v řadě reklam, seriálů i filmů, z nichž asi nejznámější je Deadpool 2, kde ztvárnila roli superhrdinky Yukio.

Odhalení proběhlo velmi podobně jako v prvním případě, tedy s tím rozdílem, že nikdo nelovil odkaz na příslušnou stránku skrze QR kód. Hideo Kodžima už včera ráno sdílel černý plakát s krátkým vzkazem – od KDE k JAK – čímž nenaznačil cvičení z mluvnice, ale další vlnu náznaků, které mají vést k odhalení hry. Následně se pak objevil podobný plakát jako v případě Elle Fanning, ovšem tentokrát s Šioli Kucunou, ovšem ve stejném červeném nádechu a s nápadnými vlákny linoucími se v popředí přes celou výšku obrázku. Už poněkolikáté tak Kodžima opět naznačuje motiv, s nímž pracoval Death Stranding a budeme nesmírně zvědaví, co se z projektu nakonec vyklube.

Zajímavé také je, že i v případě Kucuny byli fanoušci velmi pozorní a už začátkem října, kdy se objevily plakáty s její v té době nepřiznanou identitou, dokázali podle siluety herečku správně určit. Už tehdy zaznívalo, že podobně jako v případě Elle Fanning si jsou internetoví detektivové s nejvyšší pravděpodobností jistí, že jde o zmiňovanou herečku, když poukazovali na zakřivení čelisti nebo piercing v uchu. Došlo tak pouze na potvrzení, které ale ve výsledku neříká nic o samotné hře. V tomto případě tak můžeme posloužit jen obecnými spekulacemi, že hrou může být buďto pokračování Death Strandingu – což by se na první pohled nabízelo – stejně jako hororová hra známá v zákulisí jako projekt Overdose. Na tomto místě ale připomínáme slova insidera Toma Hendersona, který prý už horor viděl a potvrdil, že v něm hraje herečka Margaret Qualley, která v prvním Death Strandingu ztvárnila postavu Mama. To se vzájemně nevylučuje a novinka, v níž má vystoupit Fanning a Kucuna, může být klidně hororovým spin-offem Death Strandingu, kde vystoupí i Qualley. Jasno ale má v tuhle chvíli jen Kodžima…

# hideo kodžima # japonské # mysteriózní # open world # post-apokalypsa # sci-fi

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru