Remake Metal Gear Solid 3 prý ude multiplatformní

Odhalen má být už tento týden na speciální akci PlayStationu

Zdroj: Konami
22. 5. 2023

Remake Metal Gear Solidu 3 patří v posledních letech mezi stálice nejrůznějších zákulisních zpráv. Podobně jako v případě Silent Hillu od Konami na základě řady opravdu důvěryhodných náznaků není ani tak otázkou, zda vzniká, jako spíš, kdy jej konečně vydavatel oznámí oficiálně. A právě k tomu se má schylovat.

Velmi dobře informovaný Tom Henderson v exkluzivním článku na magazínu Insider Gaming tvrdí, že remake MGS3 ale nemíří jen na PlayStatation, jak se až dosud většinou spekulovalo. Jeho zdroje mu měly odhalit, že vylepšený Snake Eater dorazí také na další platformy. Nejhůře střežené tajemství Konami se má podle Hendersona konečně zhmotnit na nadcházející PlayStation Showcase, jejíž termín připadá na tuto středu.

Spatříme prý oznamovací teaser, ale nikoli plnohodnotný gameplay trailer. Kromě PlayStationu 5 má ale Metal Gear Solid 3 vyjít také na PC a Xbox Series. Není přitom jasné, zda bude mít Sony jinou formu (časové?) exkluzivity nebo třeba speciální DLC. O remaku se vážně mluví skoro dva roky, přičemž podle magazínu Video Games Chronicle, má jeho vývoj na starost studio Virtuos.

Pracovat se má také na nové Castlevanii.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru