Gotham Knights představují odvážnou Batgirl

Pokud hledáte nástupce Batmana, Barbara by jím zjevně mohla být. Mrkněte na video

Zdroj: WB Games Montréal
22. 7. 2022
Název hry: Gotham Knights (Batman) Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 25. 10. 2022 Platformy: , , Žánr:

Gotham Knights se blíží a postupně se nám představují jednotliví hrdinové. Teď konečně přišla řada na Batgirl. Nový trailer vývojáři zveřejnili při příležitosti Comic-Conu v San Diegu a jasně napovídá, že Barbara Gordon by mohla zalichotit těm hráčům, kteří v novince hledají co nejvíc z klasického Batmana. Uvidíme v akci její výbavu, Batgirl se předvede v boji a prohlédneme si i její stroj, který už na první pohled připomíná něco, co mohlo vyjet z garáže Bruce Waynea.

Lidé Gothamu podle Batgirl potřebují symboly, něco, čemu mohou věřit. A ona je odhodlaná je chránit. V boji uplatní obušek, který se v mžiku promění v nunčaky. Umí plachtit vzduchem jako Batman. Kdo si navíc hru předobjedná, může se těšit na speciální skin pro Batcycle.

Za pozornost stojí i starší videa zacílené na jednotlivé postavy. Podívejte se také na medailonek Nightwinga a Robina.

Nevím, jak vy, ale já mám od hry stále poměrně vysoká očekávání a těším se na ni. Autoři ze studia WB Games Montréal to nemají snadné. Jejich hra není “pravý Batman” a opět pracují ve stínu slavnějších kolegů z týmu Rocksteady Studios. Autoři arkhamské série kutí ambiciózní Suicide Squad: Kill the Justice League, zatímco WB Games Montréal mají na kontě “jen” neprávem opomíjený prequel Batman: Arkham Origins. I ten měl už skoro před 10 lety problém prosadit se vedle ostatních Batmanů. Ale mně se Gotham Knights prostě líbí a nakonec tak nějak pořád věřím, že tam i ten Batman bude… (Ne že by bez něj nemohla vzniknout zajímavá hra)

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru