Gotham Knights může nabídnout 4člennou kooperaci

Vývojáři sice mluvili jen o dvou hráčích, zápis v databází PS Storu ale říká něco jiného

Zdroj: Warner Bros.
9. 5. 2022
Název hry: Gotham Knights (Batman) Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 25. 10. 2022 Platformy: , , Žánr:

Naposledy se vývojáři z WB Game Montréal přihlásili v souvislosti s připravnou akcí Gotham Knights, aby hráčům sdělili datum vydání. Pokud si nevzpomínáte, od března víme, že hra dorazí 25. října letošního roku a i nadále platí, že jde o Batmana bez Batmana. Hlavními protagonisty budou Batgirl, Robin, Nightwing a Red Hood, kteří mají pátrat po tom, co se stalo s Brucem Waynem a proč je – s největší pravděpodobností – mrtvý. Dáváme stranou jistou dávku sentimentu, že v hlavní roli nebude sám Temný rytíř, ale hra rozhodně zaujala svou stylizací, zpracováním, i způsobem, jakým ji budou hráči hrát. Tedy buďto úplně osamotě, s jedním zvoleným hrdinou a bez pomocníka v podobě druhé postavy ovládané umělou inteligencí, nebo v kooperaci. Nic nového, tedy ani to, že ona kooperace má zahrnovat podle dostupných informací jen dvojici hráčů, jenže všechno může být trochu jinak.

Zdroj: Warner Bros.

Jak si totiž všimli fanoušci na Redditu, karta hry Gotham Knights v databází digitálního obchodu PlayStation Store naznačuje, že kooperace má být dostupná pro čtyři hráče, což je změna oproti původním informacím přímo od vývojářů. Jistě, hru postihl odklad, neustále se vyvíjí a vývojáři tak mohli dojít k názoru, že ve čtyřech je hraní dostatečně přehledné a zábavné, že není důvod omezovat jej na polovinu dostupného výběru hrdinů, nic ale v tuto chvíli není potvrzené. Je proto nutné přistupovat k informaci značně kriticky – může jít jednoduše o chybu, ale – a to je ještě podstatnější – možná jen zápis na PS Storu poukazuje na to, že hra sice spojí čtyři hráče do jedné hry, ale nikoliv na ploše příběhu. Není vyloučeno, že Gotham Knights budou mít další herní režimy, jako je například survival, který bude klidně možné hrát ve čtyřech, to ale v tuto chvíli přirozeně nevíme.

Dnešní zpráva s sebou totiž bohužel nepřináší žádné další detaily, kterých se nám v případě Gotham Knights poslední dobou skutečně nedostává. Je ale pak na zvážení každého z vás, jestli souvislé video z hraní, které je k dispozici už delší dobu, považujete za dostatečné a i vzhledem k nejasnému příběhovému pozadí potřebujete vědět víc. Za Vortex pouze dodáme, že Gotham Knights nejsou pokračováním Arkhamské série od vývojářů z Rocksteady. Za to, byť jen na duchovní úrovni, můžeme považovat Suicide Squad: Kill the Justice League, na kterém pracují právě lidé z Rocksteady, leč hry se podle nedávného odkladu dočkáme až příští jaro.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru