Ghostwire: Tokyo, Bethesda Softworks, Ghostwire: Tokyo dorazí v dubnu na Xbox

Ghostwire: Tokyo dorazí v dubnu na Xbox

Vyjde rovnou v Game Passu a nabídne nový obsah i vylepšení, která dorazí také na PC a PS5

Zdroj: Tango Gameworks
16. 3. 2023
Název: Ghostwire: Tokyo Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: , , Datum vydání: 25. 3. 2022

Časová konzolová exkluzivita na hru Ghostwire: Tokyo brzy vyprší a po PlayStationu 5 a PC už zanedlouho titul od japonského studia Tango Gameworks dorazí také na Xbox Series. Stane se tak 12. dubna, oznámila Bethesda a nezůstane jen u prostého portu. Hra navíc současně dorazí do Game Passu na Xboxu i na PC. Ghostwire: Tokyo se rovněž dočká nového bezplatného updatu Spider’s Thread, který přináší několik vylepšení včetně nových oblastí, nových příběhových cutscén a bonusového herního režimu.

Díky režimu Spider’s Thread můžeme otestovat své schopnosti a také si zahrát několik nových questů v příběhové části. Podíváme se do nového prostředí, kterým je škola a v boji můžeme uplatnit nové pohyby a dovednosti. Samotní autoři nazývají update Spider’s Thread definitivní verzí Ghostwire: Tokyo.

V hlavním příběhu pak dojde k prodloužení některých filmečků pro lepší vhled do celé zápletky.

Nový samostatný režim Spider‘s Thread láká hráče na náročnou zkoušku s 30 etapami vybranými z více než 120 ručně vytvořených úrovní. Váš úkol je jednoduchý ve svém zadání – dostat se až na konec. Realizace bude ale nepochybně náročnější. Při plnění jednotlivých etap si máme odemykat další schopnosti a herní měnu, kterou lze utrácet za vylepšení. Jde v podstatě o roguelite mód, kde se musíte probojovat sérií pater a těšit se můžete i na nový příběh. Pokud ale zemřete, vracíte se zpět na začátek.

Ve zmíněných nových lokacích máme podle Tango Gameworks v hlavní hře narazit na nové mise, jejichž prostřednictvím odhalíme prý další záhady. V hlavním příběhu pak dojde k prodloužení některých filmečků pro lepší vhled do celé zápletky. Dojde ale také na nové nepřátele nazvané Silent Gaze či Retribution. Právě proti nim máme uplatnit nové schopnosti. Díky nim má být soubojový systém ještě hlubší, můžeme se například efektivněji vyhýbat nepřátelům nebo třeba útočit ze vzduchu.

Vylepšení se dočkal také populární fotorežim. Ti, kdo nemají rádi strašidelné hry, zase mohou podle autorů využít nové nastavení s omezenými hororovými efekty pro potlačení momentů, které mají vyděsit. Autoři navíc slibují, že si pár novinek ještě schovávají pro hráče jako překvapení.

Bezplatný update Spider‘s Thread není jen pro Xbox, dorazí samozřejmě také na PC a PlayStation 5. Kromě Game Passu se Ghostwire: Tokyo v březnu objeví také v nabídce předplatného PlayStation Plus Extra a Premium. Něco z novinek si můžete prohlédnout na čerstvých screenshotech a k dispozici máme také novou upoutávku.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru