Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, Ubisoft, Ghost Recon: Breakpoint má být pokračováním Wildlands

Ghost Recon: Breakpoint má být pokračováním Wildlands

Ubisoft jej oficiálně představí dnes večer. Internetem už se ovšem valí první podrobnosti

9. 5. 2019
Název: Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 4. 10. 2019

Ubisoft má dnes večer představit nový Ghost Recon. Tak dlouho ale na první várku informací nakonec ani čekat nemusíme. Ať už tomu říkáte únik, anebo (řízený) “únik”, něco málo už víme díky německému marketingovému materiálu, který hráče láká na sběratelskou edici. Novinka nazvaná Ghost Recon: Breakpoint má být údajně přímým pokračováním Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands a vyjít by měla už 4. října na PC, PS4 a Xboxu One.

Podobně jako první díl má být i Breakpoint příběhovou kooperativní taktickou akcí až pro čtyři hráče, v níž se Cole obrátí proti svým bývalým kolegům a vy mu půjdete po krku.

Ve hře se coby úhlavní nepřítel objeví major Cole D. Walker, kterému svůj hlas i podobu propůjčil herec Jonathan Bernthal. Cole se objevil už v posledním rozšíření pro Wildlands nazvaném Operation Oracle. Podobně jako první díl má být i Breakpoint příběhovou kooperativní taktickou akcí až pro čtyři hráče, v níž se Cole obrátí proti svým bývalým kolegům a vy mu půjdete po krku.

Reklamní leták láká na sběratelskou edici nazvanou Wolves, jež má být exkluzivní pro Ubisoft Store. Vedle hry samotné obsahuje i mapu, přístup k rozšiřujícímu obsahu, roční season pass, možnost začít hrát o tři dny dříve, artworky a sošku zmíněného padoucha.

Oficiálně Ubisoft novinku představí dnes večer ve 20.30 středoevropského času. Akci bude pochopitelně živě streamovat. Měli bychom se dočkat prvních záběrů přímo ze hry. Gameplay ukázka prý bude prezentovat pohyb džunglí, fungování bahna, které může hrát podobnou roli jako v posledním Tomb Raideru, nebo přepadení nepřátelské základny.

Podle dalších zdrojů by nás měl příběh zavést na fiktivní tichomořský ostrov jménem Auroa. Točit se má okolo armády nebezpečných dronů. I to dává velmi dobrý smysl. Už rozšíření Operation Oracle pro Wildlands se točilo okolo společnosti Skell Technology, která se specializuje právě na výrobu dronů. A nyní se tato firma objevila znovu, když před pár dny prostřednictvím jejích fiktivních stránek začal Ubisoft na nějaké odhalení lákat.

Tím, že má únik pocházet přímo z německé mutace webu Ubisoftu, zdá se být velmi důvěryhodný. Ale jako vždy berte všechny informace s vědomím, že nic zatím není oficiální. Každopádně idea, že pokračování naváže na poslední DLC se zdá být logická i šikovná současně. Zápletka navíc na první pohled trochu připomíná proslulý film Apokalypsa režiséra Francise Forda Coppoly, v němž američtí vojáci museli dopadnou vlastního plukovníka Waltera E. Kurtze, kterého hrál Marlon Brando.

V případě, že to vše je pravda, zbývá zodpovědět jinou otázku. Dočkáme se i spekulovaného Splinter Cellu? Nebo bude snad Sam Fisher nějak zapojen do této hry? Vytoužené pokračování slavné stealth akce řada fanoušků vyhlíží rok co rok, zatímco na pokračování Wildlands by si vedle očekávaného třetího dílu Watch Dogs letos asi jen tak někdo nevsadil…

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru