Ghost of Tsushima, Sony Interactive Entertainment, Ghost of Tsushima láká na českou lokalizaci

Ghost of Tsushima láká na českou lokalizaci

Sony rozšiřuje své portfolio přeložených exkluzivních titulů o další potenciální hit

17. 12. 2019
Název: Ghost of Tsushima Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr:
Datum vydání:
17. 7. 2020
16. 5. 2024 (PC)

Minulý týden jsme se na akci The Game Awards 2019 konečně dočkali nového traileru ze hry Ghost of Tsushima. A vývojáři ze studia Sucker Punch Productions nás také informovali, že tahle PlayStation exkluzivita dorazí na trh někdy v létě příštího roku. Nyní se ozvala společnost Sony znovu, konkrétně její místní pobočka, aby hráče potěšila zprávou, že netrpělivě očekávaná novinka u nás vyjde s českými titulky.

Sony připomíná, že k dispozici bude kromě anglického dabingu i ten japonský, pokud se budete chtít maximálně autenticky ponořit do příběhu posledního samuraje, který čelí mongolské invazi v roce 1274.

Akční adventura od Sucker Punch Productions nabídne velký otevřený svět, vedlejší úkoly, klasické souboje i stealth pasáže. Ve vývoji je od dokončení Infamous First Light z roku 2014 a i když vzniká v americkém studiu, autoři vše konzultují s japonskými odborníky. Vývojáři se ostatně netají inspirací filmy Akiry Kurosawy. Oficiálně byla hra představena v roce 2017 na akci Paris Games Week. Loni se pak prezentovala na E3 za zavřenými dveřmi. Na této ukázce jsme nechyběli ani my.

Nahlásit chybu v článku

6

Napsat komentář

Další články
Nahoru