Zaklínač 3: Divoký hon, CD Projekt Red, Geralt může v Zaklínači 3 vypadat jako od Netflixu

Geralt může v Zaklínači 3 vypadat jako od Netflixu

Díky nové modifikaci dostane hlavní hrdina tvář Henryho Cavilla, který ho ztvární v seriálu

15. 8. 2019
Název: Zaklínač 3: Divoký hon Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 19. 5. 2015

Samozřejmě dobře víme, že seriálová adaptace Zaklínače od Netflixu se nechce inspirovat ani tak herní ságou od polského studia CD Projekt RED, jakkoli se nepochybně svezla na jejím úspěchu, ale spíš knižní předlohou. To vám však nebrání ve vašem vlastní soukromém crossoveru. Ve třetím díle série The Witcher totiž může nově mít Geralt tvář herce Henryho Cavilla, který se této role ujme ve zmíněném seriálu. To vše díky modifikaci od šikovného uživatele s přezdívkou Adnan4444.

Angažování britského herce, který se proslavil především rolí Supermana, fanoušky příliš nepřesvědčilo. První dojmy byly rozpačité, ale s postupem času díky dalším obrázkům a nakonec i upoutávce už nebyla kritika až tak hlasitá. Pochyby nicméně vzbudila minimálně mohutná muskulatura obnaženého reka. A i tu si můžete v kombinaci s novým modem zkusit zasadit do známého a populárního světa. Částečně je to recese, za pár měsíců by se z ní ale mohl vyklubat jeden z nejpopulárnějších podobných výtvorů, pokud se seriál ujme, jak Netflix doufá.

Nový obličej je údajně dvakrát detailnější než originál, a proto se jeho aplikace může projevit i na výkonu hry, upozorňuje autor. Do budoucna přitom plánuje další variace, třeba s jizvami nebo jinou barvou očí či vlasů. Už v tuto chvíli je ale k dispozici několik doplňkových modů, s nimiž lze novinku zkombinovat. Můžete tak mít Geralta na steroidech, s delšími vlasy, jinými amulety nebo brněním.

Při pohledu na komentáře, je tak skoro s podivem, že někdo s podobným nápadem nepřišel dřív vzhledem k tomu, jakou pozornost komunitní výtvor na internetu vzbudil. Pak už jen zbývá, aby na základě seriálové adaptace vznikla nějaká podprůměrná hra ze světa Zaklínače a kruh se uzavře… Nebojte, jen vás škádlím, k ničemu takovému snad nikdy nedojde. Díky nástrojům od fanoušků by se ale někdo talentovaný mohl minimálně pokusit zreplikovat příběh seriálu do interaktivní podoby.

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Další články
Nahoru