Far Cry 6, Ubisoft, Gameplay video z Far Cry 6 uniklo předčasně na internet

Gameplay video z Far Cry 6 uniklo předčasně na internet

Už v tuto chvíli se můžete podívat na první záběry ze hry, které chtěl Ubisoft ukázat až večer

Zdroj: Ubisoft
28. 5. 2021
Název: Far Cry 6 Vydavatel: Platformy: , , , , , , Žánr: Datum vydání: 7. 10. 2021

Ačkoli jsme měli první gameplay záběry z Far Cry 6 spatřit až dnes večer středoevropského času, unikly na internet předčasně. Zdá se, že je předčasně zveřejnil polský youtuber Rojson. Celkem 8 minut záběrů sice na původním místě už nenajdete, ale jejich šíření už nikdo zabránit nedokáže.

I když nemáme k dispozici původní zvukovou stopu a nepochybně se večer dočkáme dalších podrobností, leccos lze usuzovat z videa už nyní. Budeme si moci zvolit pohlaví hlavního hrdiny. Dočkáme se rovněž bližšího pohledu na zbraně, mezi nimiž nepochybně zaujme metač CD, ale i různé konvenční kousky jako luk nebo samopaly.

 

 

Za pozornost stojí také raketový batoh, který zřejmě nebude fungovat jen jako klasický jetpack, ale především coby zbraň. To vše zřejmě v kombinaci s klasickou šíleností Far Cry odkazuje na dříve avizovanou možnost podomácku si vyrábět a upravovat zbraně, jak se na odbojové hnutí sluší a patří.

Spatříme některá z aut, která odkazují ke klasickým americkým korábům, které dodnes křižují ulice Havany, i když Far Cry 6 je situován na fiktivní ostrov “jen” inspirovaný Kubou. Budeme ale jezdit nejen s koňmi pod kapotou, ale také na koni.

Můj kamarád krokodýl

A když už je řeč o zvířatech… Představen byl náš už dříve oznámený psí společník, který dokáže například odlákat pozornost nepřátel, abyste se ho mohli poté tiše zbavit. Ale zřejmě si ochočíme také mnohem nebezpečnějšího krokodýla v tričku…

Nejen z hlediska geografie, ale i atmosféry a celkově uvolněné nálady zdá se, že se bude chtít novinka víc přiblížit sérii Just Cause od Avalanche.

Více podrobností o Far Cry 6 najdete v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Další články
Nahoru