Psychonauts 2

Gameplay ukázka Psychonauts 2 vás vezme k zubaři

Hororová návštěva dentisty získává v této hře zcela nový rozměr

14. 6. 2019
Název: Psychonauts 2 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: , Datum vydání: 24. 8. 2021

Na procházku oživlou noční můrou a do vyšinuté mysli jednoho šíleného dentisty zve hráče nová ukázka pokračování akční adventury Psychonauts. Tim Schafer sobě vlastním a vtipným způsobem hru prezentoval na konferenci Microsoftu, který studio Double Fine odkoupil a rozšířil tím rodinu svých vlastních týmů spadajících pod značku Xbox Game Studios.

Tim po krátkém úvodu přešel rovnou k věci a ukázal nový trailer, v němž se hlavní hrdina Razputin Aquato vydává do nemocné mysli doktora Lobota. Ten unesl otce jeho přítelkyně Lili a velitele jednotky Psychonauts – Trumana Zanotta. Raz musí zjistit co, proč a jak, ale jednoduché to určitě nebude a jistě se v tom najde nějaký ten háček. Anebo spíš zub – chrupu je totiž nový trailer doslova plný. Kromě několika známých postav v ukázce narazíte také na pohled na nápaditý design úrovní i úsměvných nepřátel.

Humoru a nadsázce je ve hře podřízeno téměř vše a máme se určitě nač těšit. A když už zde zmiňuji nadsázku, nenechte si ujít ani druhé níže přiložené video, v němž Tim Schafer způsobem sobě vlastním oznamuje přechod pod Xbox Game Studios. Schafer si od tohoto spojení slibuje hladší vývoj dalších titulů, nemusíme se ale bát vynucených exkluzivit, tedy alespoň prozatím. Psychonauts 2 stále míří na všechny dříve oznámené platformy, v den vydání ale bude součástí Xbox Game Pass na Xbox One i na PC, nejdříve však až příští rok.

A co dalšího může vzniknout ze spojení Microsoftu a Double Fine Productions, to samozřejmě teprve uvidíme. Double Fine mají ve svém portfoliu spoustu zajímavých značek, u kterých by stálo za to přemýšlet nad jejich návratem.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru