Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, Paradox Interactive, Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 vyjde příští rok

Gameplay Bloodlines 2 odhaluje temnou verzi reality

Být upírem není nic pro slabé povahy, většina prý nepřežije ani první rok

10. 6. 2019

Tým Hardsuit Labs odhalil vůbec první gameplay záběry z očekávaného upírského RPG Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 a ukázal něco, co fanoušci originálu netrpělivě očekávají již téměř patnáct let. Tedy zvrácenou verzi naší reality, do které se snad nikdy nepodíváme v reálu, ale pouze v rámci takto perfektně vypadajícího RPG.

To se odehrává v Seattlu, kde to v poslední době vře. Jednotlivé upíří klany mezi sebou soupeří o moc a mimo jiné na svoji stranu získávají i řadu nováčků. Jedním takovým budeme i my v roli hráčů. Jednoduché to ale dozajista nebude, neboť jak již přiložená ukázka naznačuje, upíři sice žijí věčnost, většina jich ovšem nedokáže překonat první rok své nekonečné existence.

Během té lze spatřit vzestupy i pády civilizací, v menším měřítku jde například katastrofy týkající se domovského města. Zemětřesení, záplavy, požáry. Anebo katastrofy společenské. K jedné takové se zrovna schyluje a aby hráči přežili v temné verzi nám známé metropole, budou si muset vybrat. Zůstat neutrální totiž může být stejně tak nebezpečné, jako schopnost vybrat si špatné spojence.

A právě politikaření, vratká přátelství a těsné vazby budou dle upoutávky hrát ve světě hry velmi důležitou roli. Jen o soubojích, průzkumu a plnění úkolu totiž upír není živ, ten potřebuje krev, a ne jen tak ledajakou. Jen je potřeba být opatrný, koho a kde zrovna vysáváte, jelikož upíři jsou prý teritoriální bestie. O tom už ale zjistíme více v prvním čtvrtletí příštího roku, kdy Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 dorazí na PC, Xbox One a PlayStation 4 a pokusí se oslnit kombinací hutného RPG a akční adventury.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru