Game Access láká na koncerty Kingdom Come a Mafie

První se má uskutečnit v únoru v Praze a druhý v květnu v Brně. Bude to oslava českých her

Zdroj: Warhorse Studios
24. 11. 2021
Název hry: Kingdom Come: Deliverance Vývojář: Vydavatel: , Datum vydání: 13. 2. 2018 Platformy: , , Žánr:

Pokud fandíte herní hudbě, čekají vás hned dvě potenciálně velmi zajímavá vystoupení. Už na 5. února připadá koncert hudby z Kingdom Come: Deliverance v podání Filharmonie Brno. Akce se uskuteční v Praze v sále O2 universum. Soundtrack Jana Valty a Adama Sporky původně nahrál symfonický orchestr v Rudolfinu. “Brněnská filharmonie pod taktovkou Jana Valty odehraje pod střechou O2 universa velkolepou show, podbarvenou záběry klíčových scén ze samotné hry,” lákají pořadatelé na únorový koncert.

“O vokály se postará studentský pěvecký sbor Vox Iuvenalis. Středověký nádech pak ještě znásobí čtveřice talentovaných trubadúrů z formace Bakchus,” dodávají. Brzy má začít předprodej vstupenek. Organizátoři říkají, že z koncertu nevznikne žádný záznam a samozřejmě není možné pořizovat ani vlastní nahrávky. Dopředu ale zveřejní seznam skladeb.

Zdroj: Game Access

Na 29. května pak připadá koncert hudby ze série Mafia opět v podání Filharmonie Brno. Ten se uskuteční v Brně na výstavišti. V tomto případě se nejedná pouze o koncert skladeb ze všech dílu Mafie, ale celodenní program zaměřený na Mafii. V příštím roce totiž uplynule už 20 let od vydání prvního dílu. “Pod taktovkou Chuhei Iwasakiho rozezní na Brněnském výstavišti halu P skladby, na které mnozí z nás dodnes s nostalgií vzpomínají,” lákají pořadatelé s tím, že hudební těleso má přes 60 členů.

“Hudbu do Mafie složil Vladimír Šimůnek a nahrál Český symfonický orchestr pod vedením Adama Klemense. O doprovod k Mafii II se postaral Matúš Široký a Adam Kuruc, nahrávku pak pořídil orchestr Prague FILMHarmonic Orchestra pod taktovkou Andyho Bricka. O další díly Mafie, včetně remaku se zasloužili Jim Bonney a Jesse Harlin,” připomínají organizátoři. Kromě koncertu se mohou fanoušci těšit na soutěže, tematické občerstvení, dobové kulisy i bohatý doprovodný program. Také v tomto případě bude prodej vstupenek teprve zahájen. Znovu platí, že oficiální záznam nevznikne a vlastní není přirozeně možné pořídit.

Oba koncerty se konají pod hlavičkou Game Access Music a nejde samozřejmě o první akce tohoto druhu. V minulosti už jste mohli navštívit třeba právě koncerty věnované Mafii.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím