Torchlight: Infinite, XD Entertainment, Free to play Torchlight: Infinite vyjde v květnu

Free to play Torchlight: Infinite vyjde v květnu

Plná verze a další sezóna přináší změny založené na ohlasech hráčů. Dorazí i nový hrdina

Zdroj: XD
24. 4. 2023
Název: Torchlight: Infinite Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr:

Free to play akční RPG Torchlight: Infinite, které navazuje na odkaz původní hack and slash dungeonů od Runic Games a později i Echtra Games, vstoupilo v říjnu minulého roku do předběžného přístupu na PC a mobilních zařízeních. Otevřená beta veterány seznámila s novým směrem, jakým se Torchlight ubírá, a také se snažila nalákat úplné nováčky, kteří nejsou s předchozími hrami v sérii obeznámeni. Nyní však titul již směřuje k plnohodnotnému vydání, jak oznámil vydavatel XD Entertainment. Torchlight: Infinite vyjde už 9. května a přinese i několik dalších novinek.

Do hry s jejím uvedením dorazí nová sezóna s názvem Cube of Rapacity, přičemž samotná kostka je zde důležitou mechanikou, a zároveň se hra dočká přepracování, které vyplývá z otevřené bety a ohlasů dosavadních hráčů. Všichni účastníci navíc jako obdrží speciální odměnu do hry. Změny se pak se týkají například craftování, vylepšování postav a schopností hrdinů, nových zbrojí a dalšího vybavení nebo samotného získávání předmětů a kořisti. Současní hráči by si ovšem měli povšimnout i dalších drobných či větších úprav v hratelnosti, které vzešly z naslouchání komunitě. Zlatým hřebem je ovšem zcela nový hratelný hrdina Bing, který do hry vnese zase o trochu více chaosu, kupříkladu za pomocí bomb. A v samotném závěru se hráčům postaví nový sezónní boss Law Bearer. Vývojáři ze šanghajského studia Xindong Network dle svých vlastních slov zapracovali na tom, aby byla sezóna ideálním vstupním startem pro všechny, pro zkušené, ale i úplně nové hráče.

Oznámení v přímém přenosu samozřejmě doprovází i nový trailer, ale nad rámec toho si vývojáři připravili i detailní preview, které hráče seznámí s novou sezónou a vším novým a změněným, co přináší. K vývoji se navíc již dříve částečně připojil David Brevik, spoluzakladatel Blizzard North a jeden z autorů série Diablo, který je sám velkým fanouškem série Torchlight a u Infinite působí jako konzultant. Kromě toho, že hra umožňuje bezproblémový přechod mezi PC a mobilními zařízeními, je nově Torchlight: Infinite optimalizováno i pro hraní na Steam Decku. Jak ovšem slibuje i vydavatel XD, vydání je jen důležitým milníkem, ale ještě na hráče a samozřejmě i vývojáře čeká ještě mnoho nového.

Plná verze Torchlight: Infinite bude spuštěna 9. května ve 2:00 našeho času.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru