Microsoft Flight Simulator (2020), Microsoft, Flight Simulator láká na krásy Oceánie a Antarktidy

Flight Simulator láká na krásy Oceánie a Antarktidy

Proleťte se nad mořem, nekonečnými plážemi i ledovou pustinou a kochejte se detaily

Zdroj: Microsoft
26. 4. 2023
Název: Microsoft Flight Simulator (2020) Vývojář: , Vydavatel: Datum vydání: 18. 8. 2020 Platformy: , Žánr: Datum vydání: 18. 8. 2020

Svět je v Microsoft Flight Simulator zase o něco detailnější a především krásnější. Tentokrát se vývojáři soustředili na oblasti Oceánie a Antarktidy, které v rámci World Update XIII, nejnovější světové aktualizaci hry, obohatili o nové propracované oblasti s budovami, památkami nebo přírodními úkazy. To vše je i tentokrát založeno na nejnovějších leteckých a satelitních snímcích, nových datech a samozřejmě spoustě pečlivé ruční práce a modelování.

„Oceánie, jež je známa jako kontinent i zeměpisná oblast, se rozkládá na severní, jižní, východní a západní polokouli a zahrnuje odlehlé korálové ostrovy, dlouhé pláže s bílým pískem, vysoké sopky, rozsáhlé vnitrozemské oblasti v neobydlených deštných pralesech a obydlená města s moderními architektonickými divy. Antarktida je pak pro letce vysněnou destinací, která nabízí dobrodružství, intriky a nekonečné výhledy na nedotčené pobřeží i vnitrozemský zaledněný terén,“ uvádějí vývojáři svůj nejnovější přírůstek do už tak obsáhlé a nesmírně propracované hry.

Součástí osmé světové aktualizace je 13 zemí a 28 nesamosprávných území. Digitální piloti se tak mohou těšit na půvaby Havaje včetně města Honolulu, v němž byly vymodelovány desítky budou, a Velikonočního ostrova v rámci Polynésie, Melanésie nabízí Fidži, Novou Kaledonii, Novou Guineu, Indonéskou Západní Papuu a Šalamounovy ostrovy, ale došlo i na Galapágy. Antarktická část se pak soustředila na Antarktický poloostrov. Mezi poutavá místa patří kupříkladu monolitické kamenné sochy Moai na Velikonočním ostrově, nejvyšší budova na jižní polokouli Autograph Tower v Indonésii, maják na Pointe Venus na Tahiti nebo hned několik výzkumných stanic na Antarktidě.

Nechybí ani nová letiště, přičemž některá z nich dokáží nejen prověřit pilotní schopnosti, ale i značně potrápit. Čekají nás odlety a přistání na Mataveri International Airport na Velikonočním ostrově, Kona International Airport na Havaji, Nusatupe Airport na Šalamounových ostrovech, Bora Bora Airport a Moorea Airport ve Francouzské Polynésii a pro odvážlivce také netradiční horské přistávací dráhy v Papui-Nové Guineji a tři nové přistávací výzvy. Dojde také na nových jedenáct misí a pět průzkumných letů – co takhle Tahiti v Cessně 152 nebo Jáva v Cessně 208B Grand Caravan?

Aktualizace World Update XIII: Oceania and Antarctica do Microsoft Flight Simulator je už nyní k dispozici a pro všechny majitele hry zcela zdarma, kromě toho je samotná hra až do 1. května ve slevě. Další články o Microsoft Flight Simulatoru naleznete v našem archivu.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru