Flight Simulator dostal update a už láká na další rozšíření

Už teď si můžete vylepšit německá města. Brzy přibudou vrtulníky, kluzáky a další legendy

Zdroj: Microsoft
26. 8. 2022
Název hry: Microsoft Flight Simulator (2020) Vývojář: , Vydavatel: Datum vydání: 18. 8. 2020 Platformy: , Žánr:

Pokud rádi relaxujete u Microsoft Flight Simulatoru, určitě vám udělají radost poslední zprávy. Při příležitosti Gamescomu vyšel vůbec poprvé takzvaný City Update a autoři se rovněž podělili o detaily k edici 40th Anniversary. Zmíněný City Update obsahuje novou fotogrammetrii pro německá města Hanover, Dortmund, Düsseldorf, Bonn a samozřejmě Kolín nad Rýnem, který Gamescom opět hostí. Přímo z letadla můžete ostatně obdivovat také prostor výstaviště. Tento update už je k dispozici zdarma ke stažení.

Microsoft Flight Simulator se ale chystá rovněž na rozšíření k oslavě 40. výročí značky. To vyjde opět zdarma a naplánované je na 11. listopadu. Poprvé od roku 2006 přinese oficiálně vrtulníky a kluzáky. Vedle nich se ve hře objeví také fanoušky žádaný Airbus A310, v němž má autenticky pracovat podle vývojářů téměř každé tlačítko. Tým se rovněž chystá připomenout další významné kapitoly historie letectví se sedmi slavnými stroji. Budou to letouny Wright Flyer, Curtiss JN Jenny, Spirit of St. Louis, Douglas DC-3, Grumman G-21 Goose, de Havilland Canada DHC-2 Beaver a Hughes H-4 Hercules.

Vedle nich bude na výběr 10 letišť pro kluzáky a 14 heliportů. Přibudou rovněž čtyři klasická letiště včetně Meigs Field v Chicagu. Těšit se máme rovněž na dvacítku klasických misí z historie série Flight Simulator. Microsoft při této příležitosti připomněl, že jeho MSFS je vůbec nejdéle fungující značkou, kterou najdeme v portfoliu této firmy. Podívat se můžete hned na několik nových videí, která lákají na edici 40th Anniversary, ale také na zmíněný City Update a novou lokální legendu Junkers F 13.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru