Shadow Warrior 3, Devolver Digital, First person akce Shadow Warrior 3 vyjde příští rok

First person akce Shadow Warrior 3 vyjde příští rok

Autoři nás lákají na střílení, boj s katanou i parkourový pohyb. Teaser je plný humoru i krve

Zdroj: Flying Wild Hog
7. 7. 2020
Název: Shadow Warrior 3 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 1. 3. 2022

Předpoklad, že vývojáři z polského studia Flying Wild Hog (Hard Reset, Shadow Warrior) pracují na dalším dílu série Shadow Warrior, se potvrdil. Autoři informaci oficiálně oznámili dvouminutovým teaserem, který slibuje humor i plnohodnotný gameplay naplánovaný na 11. července v rámci akce Devolver Direct 2020. Na základní podrobnosti o hře samotné ale čekat nemusíme, protože už nyní funguje oficiální web a máme k dispozici také pár dalších detailů.

Hlavní hrdina Lo Wang se vydá do nezmapovaných koutů světa, aby tu rozséval smrt i vtipy. Jeho jazyk je ostatně stejně ostrý jako katana.

Shadow Warrior 3 láká na organický mix střílení, sekání a parkourového pohybu. Hlavní hrdina Lo Wang se vydá do nezmapovaných koutů světa, aby tu rozséval smrt i vtipy. Jeho jazyk je ostatně stejně ostrý jako katana. Problém mu nebude činit ani akrobatický pohyb s využitím wall runningu, double jumpů i novinky v podobě háku. Tomuto světu není cizí ani magie nebo dynamické prostředí. V každé aréně tak narazíte na interaktivní prvky a zařízení, s jejichž pomocí si usnadníte boj. Ve zdejších kulisách se mají mísit kouzla, technologie i démoni jókai z japonského folkloru. 

Autoři slibují, že fanouškům přinesou úplně nový zážitek a nemohou se dočkat, až hru uvidíme v akci. Nezapomínají přitom ale údajně ani na své kořeny, takže by stejně tak měla novinka veteránům zůstat povědomá. Ze slov, která volí, je ale zjevné, že si pokračování klade za cíl oslovit úplně nové hráče, kteří dosud sérii přehlíželi.

Shadow Warrior 3 by měl vyjít příští rok a už nyní najdete jeho profil na Steamu. Při příležitosti oznámení novinky jsou nyní předchozí dva díly od studia Flying Wild Hog k dispozici na Steamu ve slevě. To ostatně platí i pro další tituly stejných vývojářů.

Samozřejmě ale nesmíme zapomínat na skutečnost, že Flying Wild Hog nejsou původními autory série. Tato first person akce se zrodila už v roce 1997 ve studiu 3D Realms a dočkala se dvou datadisků – Twin Dragon a Wanton Destruction. Hru poháněl engine Build. Až později se značky ujal Devolver Digital a vývojáři z Flying Wild Hog. Jejich první Shadow Warrior vyšel v roce 2013 a dvojka o tři roky později. Obě hry byly poměrně slušně hodnocené.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru