Film Mortal Kombat 2 už našel režiséra

Režie pokračování se opět ujme Simon McQuoid. Ve filmu se můžeme těšit na Johnnyho Cage

Zdroj: New Line Cinema
22. 7. 2022

Pokračování nové filmové adaptace Mortal Kombat se opět ozývá. Zatímco v lednu magazín Deadline Hollywood přišel exkluzivně s informací, že o scénář druhého dílu se namísto Grega Russoa a Davea Callahama, kteří pracovali na díle prvním, postará scenárista Jeremy Slater, jenž chystá například novou Fantastickou čtyřku a na kontě má nedávného Moon Knighta od Disney, nyní přichází s další informací o režii. Té se opět ujme Simon McQuoid, pro něhož byl první Mortal Kombat i jeho celovečerní režisérskou prvotinou.

Získat McQuida znovu jako režiséra mělo být pro producenty z New Line Cinema zásadním úkolem, dá se tedy předpokládat, že byli s jeho prací spokojeni. Jak už bylo zmíněno, pro McQuida se jednalo o první film, do té doby režíroval pouze reklamy. Zajímavé však je, že se jednalo o reklamy ke hrám, spolupracoval se Sony i Microsoftem a natočil například spoty ke Call of Duty nebo Halo 3. V současnosti ale pracuje ještě na sci-fi filmu Omega, za nímž stojí Sony.

Snímek se tedy pomalu ale jistě může přesunout k samotné produkci, ale zatím můžeme pouze spekulovat a hádat, kam nás pokračování příběhu zavede. Nabízí se samozřejmě přímé navázání na konec prvního dílu, kdy se Cole vydá hledat Johnnyho Cage. V květnu navíc Slater potvrdil, že jistou roli v tom všem Johnny Cage skutečně sehraje. Kdo jej však bude hrát, zatím není známo. Pochopitelně v tuto chvíli nic nevíme ani o možném datu premiéry, případně jak bude vůbec film uveden. První díl byl v dubnu 2021 vzhledem ke covidové situaci uveden současně v kinech i na HBO, ale v případě dílu druhého tomu může být samozřejmě jinak.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru