FIFA 21 vypadá na uniklých záběrech jak loňský ročník

Video prý pochází z bety. Na menu navazuje tradiční trénink při načítání a obyčejný zápas

Zdroj: Electronic Arts
27. 7. 2020
Název: FIFA 21 Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 9. 10. 2020 Platformy: , , , , , , Žánr:

Nový ročník série FIFA byl podrobněji představen minulý čtvrtek, kdy vývojáři z Electronic Arts zveřejnili první trailer a na oficiálních stránkách přidali poměrně výživnou sadu doprovodných informací. Jak jsme vás informovali minulý týden, FIFA 21 nabídne přepracovanou kariéru, vylepší chování hráčů a vrátí do hry freestyle režim Volta, který se svého debutu dočkal loni. Dosud jsme však neviděli žádné ukázky ze hry, které si vývojáři podle svých slov schovávají až na srpne, trhlinu v jejich plánu ale způsobil únik krátké nahrávky menu a zápasu Liverpoolu s Manchesterem City, který se před několika hodinami objevil na YouTube. Má údajně pocházet z bety a do světa jej v nevalné kvalitě vypustil hráč s přezdívkou FCRoelie.

Vzhledem k tomu, že je video v nízkém rozlišení, lze jen stěží usuzovat cokoliv o kvalitě grafického zpracování a pokroku, který by mohl nový ročník učinit. Je navíc téměř jisté, že video pochází z verze, která míří na současnou generaci konzolí, a tudíž i na PC, jak dříve potvrdili vývojáři. Pokrok ve vizuálním zpracování, případně zvýšenou rychlost načítání tak budeme moci docenit až s příchodem Xboxu Series X a PlayStationu 5, na kterých FIFA 21 vyjde s next-gen vylepšením. Stávající verze tak na první pohled přináší zážitek srovnatelný s tím, který přinesli autoři loni na podzim a zdá se, že i po stránce soupisek zůstává beta FIFY 21 věrná tomu, jak vypadal loňský ročník. Usuzujeme tak z přítomnosti fiktivního týmu Piemonte Calcio namísto Juventusu, který se mihne ve výběru před začátkem zápasu.

Jak už bylo řečeno v úvodu, postaví se v něm proti sobě Liverpool a Manchester City a v přibližně 20 minutové nahrávce můžete sledovat drtivé vítězství prvních jmenovaných. Pohyb hráčů, chování brankářů, ale i oslavy po vstřelených brankách se však zdají být velmi povědomé, takže nás překvapují spíše nemile. A pokud byste se ptali, zda video skutečně pochází z letošního ročníku, pak to vidíme jako velmi pravděpodobné. Nejen díky jinému, byť rovněž takřka identickému menu, ale také díky reklamě na FIFU 21, která se v pravidelných intervalech objevuje na bannerech kolem trávníku.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru