Farming Simulator 22, Giants Software, Farming Simulator 22 vyjde v listopadu a předvádí nový trailer

Farming Simulator 22 vyjde v listopadu a má nový trailer

Autoři nás lákají na nové plodiny a s nimi související stroje. Na obalu hry se objeví Zetor

Zdroj: Giants Software
22. 6. 2021
Název: Farming Simulator 22 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , , Žánr: Datum vydání: 22. 11. 2021

Vývojáři ze švýcarského studia Giants Software se podělili o nové podrobnosti na konto hry Farming Simulator 22. Dočkali jsme se nové upoutávky, která je dokonce opatřena českými titulky, ale nejedná se bohužel o video přímo ze hry. Autoři také zveřejnili, že pokračování oblíbené série vyjde 22. listopadu na PC, PS4, PS5, Xboxu One, Xboxu Series, Macu i Stadii.

Budeme moci nové pěstovat nové plodiny, například hrozny. A z vypěstovaných oliv zase vyrábět olej. Mezi další nové plodiny patří čirok. S tím, co můžeme pěstovat, se pojí také rozšířená garáž. Novým strojem je například New Holland Braud 9070L používaný na sklizeň hroznů.

Čerstvá upoutávka zase láká na farmaření jako na rodinné podnikání, které se dědí z rodičů na děti a přináší výzvy i potěšení z úspěchu. Tým připomíná i atraktivní střídání ročních období, i když bychom ještě raději viděli hru přímo v akci. Trailer nicméně odhaluje, že do hry přibudou tahače značky Mack Trucks.

Autoři připomínají, že si Farming Simulator vydávají vůbec poprvé a odstartovali předobjednávky. Všichni, kdo si nový ročník koupí ještě předtím, než vyjde, obdrží balíček CLAAS XERION SADDLE TRAC. Ten obsahuje traktor CLAAS XERION 4200 SADDLE TRAC a další stroje. V závislosti na regionu se pak na obalu hry objeví stroje Case IH AFS Connect Magnum, Fendt 900 Vario, Massey Ferguson MF 8S, nebo Zetor Crystal. Ten můžeme čekat u nás.

Zdroj: Giants Software

Limitovaná sběratelská edice bude k dispozici pro PC kromě jiného i s funkčním majáčkem do USB, který bude synchronizovaný s technikou uvnitř herního světa. Další podrobnosti o hře slibují autoři prozradit na FarmConu, který se uskuteční od 21. do 23. července.

Připomínáme, že Farming Simulator 22 bude obsahovat české titulky.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru