Far Cry 6, Ubisoft, Far Cry 6 vyjde v květnu, tvrdí Microsoft Store

Far Cry 6 vyjde v květnu, tvrdí Microsoft Store

Nedávný odklad by nakonec nemusel být příliš dlouhý. A ne, Diego opravdu není Vaas

Zdroj: Ubisoft
19. 11. 2020
Název: Far Cry 6 Vydavatel: Datum vydání: 7. 10. 2021 Platformy: , , , , , , Žánr: Datum vydání: 7. 10. 2021

Microsoft Store je v posledních měsících opakovaně zdrojem nejrůznějších důvěryhodných informací, které se dozvídáme jeho prostřednictvím dříve než přímo od vývojářů nebo vydavatelů. Člověk si musí klást otázku, zda takhle často může vůbec něco unikat. Na profilu Far Cry 6 se teď objevila informace, že by hra mohla 25., nebo 26. května v závislosti na regionu.

Pokračování akční série od Ubisoftu bylo původně naplánované na 18. února, ale v důsledku pandemie bylo koncem října odloženo na další finanční rok. Podobně jako Rainbow Six Quarantine. Neznali jsme ovšem přesnější termín a květen zní poměrně nadějně ve srovnání s dřívějšími odklady třeba Watch Dogs Legion.

Vývoj Far Cry 6 vede tým Ubisoft Toronto a míří nejen na PC a staré i nové konzole, ale i cloudové streamovací služby Stadia a Luna.

Na některých jazykových mutacích se květnové datum stále ukazuje, na jiných dostupné není. Stojí za připomínku, že z Microsoft Storu jen v poslední době unikly třeba informace o remaku Mafie, Star Wars Squadrons, remasteru Crysis nebo poslední Yakuze a jejím termínu vydání.

Vývoj Far Cry 6 vede tým Ubisoft Toronto a míří nejen na PC a staré i nové konzole, ale i cloudové streamovací služby Stadia a Luna. Hra nás vezme na fiktivní karibský ostrov Yara, kterému vládne diktátor Antón Castillo. Hraje ho Giancarlo Esposito. Hlavní hrdina hry Dani Rojas se pokusí sesadit jeho, Castillova syna Diega a celý režim. Ostrov Yara a celá premisa je inspirovaná Kubou.

A když už padla zmínka o Diegovi, stojí za zmínku, že Ubisoft rezolutně vyloučil, že by bez ohledu na časové nesrovnalosti mohl být jednou a tou samou osobou jako hlavní záporák Far Cry 3 Vaas. Ale s tím už jsme, alespoň myslím, všichni tak nějak počítali s ohledem na to, že by nedávalo smysl, aby byla novinka prequelem Far Cry 3, když v ní nakonec figuruje moderní technika.

Ubisoft před časem odložil nejen výše zmíněné hry, ale třeba i Avatara od vývojářů The Division ze studia Massive Entertainment. Tady ale může hrát roli i odklad samotného druhého filmu na prosinec 2022.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru