Starfield, Bethesda Softworks, Fanoušci zkoumají údajné screenshoty ze hry Starfield

Fanoušci zkoumají údajné screenshoty ze hry Starfield

Jsou to opravdu první uniklé obrázky z nového sci-fi od Bethesdy, nebo jen další podvod?

Zdroj: Bethesda?
27. 9. 2020
Název: Starfield Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 6. 9. 2023

Následující materiál berte prosím s velkou rezervou. Na internetu se ale údajně objevily uniklé screenshoty ze sci-fi Starfield od Bethesdy. Mají pocházet z roku 2018, kdy byla hra prvně představena na E3. Jedná se o první novou značku této firmy za posledních 25 let. S jistotou víme, že titul poběží na inovované technologii, ale vývojáři opakovaně varovali, že na projektu se bude pracovat ještě dlouho a hráči mají být trpěliví.

Autenticitu mají podle fanoušků potvrzovat třeba použité fonty v UI, které odpovídají jiným oficiálním materiálům. Přirozeně se ale jedná o něco, co lze napodobit změrně. Samotné screenshoty se jako první objevily na Redditu. Že jsou pravé, tvrdí například youtuber Skullzi. Podle něj pocházejí z raného buildu Starfieldu.

Ještě jednou zdůrazňujeme, že v tuto chvíli je třeba brát informaci z jistou dávkou zdravého skepticismu. Sluší se také připomenout, že takto už se na internetu k pár podobným “leakům” schylovalo a většinou se z nich rychle vyklubal nějaký podvod. Před pár měsíci to byl případ “uniklého” videa ze Starfieldu, které se nakonec ukázalo být záměrně upravenou ukázkou u jiné chystané hry B L A C K B O D Y.

Údajný únik

Skutečné video

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru