F1 23, EA Sports, F1 23 se představuje v rychlém a akčním traileru

F1 23 se představuje v rychlém a akčním traileru

Vrací se stáří známí jezdci i některé oblíbené tratě. Zazávodíme si také v Kataru a Las Vegas

Zdroj: EA, ilustrační
3. 5. 2023
Název: F1 23 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 13. 6. 2023
F1 23

Minulý týden jsme se dočkali dosti nečekaného prvního teaseru na F1 23, který byl ve skutečnosti propracovaným představením nové fiktivní stáje Konnersport, která se v nové hře zapojí do boje na závodních tratích. Nyní nadešel čas na více standardní oznámení s trailerem a novými informacemi o nadcházejícím závodním titulu od EA Sports.

Trailer se věnoval tomu, co jsme se již dozvěděli z tiskové zprávy, a také znovu potvrdil datum vydání, jež bylo stanoveno na 16. června, kdy hra dorazí na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series. K dispozici bude však i Champions Edition, jejíž součástí bude přístup ke hře o tři dny dříve a k tomu XP boost nebo balíček Maxe Verstappena a Las Vegas. Trailer vedle pohledných záběrů ze hry dává na odiv i některé nové funkce a také znovu láká na návrat příběhového režimu Braking Point, respektive jeho pokračování, jehož součástí bude právě stáj Konnersport a také starý známý jezdec Devon Butler a Aiden Jackson, jehož se hráči v příběhu ujmou.

Byly potvrzeny některé z oblíbených tratí, konkrétně Circuit Paul Ricard ve Francii, Shanghai International Circuit v Číně a Portimão (Algarve International Circuit) v  Portugalsku. Ty byly zmíněny jako dostupné při vydání, je tedy možné, že se později objeví i další. Na digitální jezdce ovšem čeká ovšem i novinka, a to Las Vegas Strip Circuit a chybět nebude ani Lusail International Circuit v Kataru. Nedávné úniky nelhaly, což potvrdila tisková zpráva, z níž proto už řadu věcí víme, například to, že vývojáři zapracovali na chování vozů, k čemuž využili mnoha dat od samotných týmů F1. Péče se dočkalo i hraní na ovladači. Tvářemi hry budou Lewis Hamilton, Charles Leclerc Lando Norris, přebal edice Champions pak bude příhodně zdobit Max Verstappen, který si této možnosti velice považuje, jak už před pár dny zmínil v souvislosti s představením motivů. Více o hře naleznete v našem archivu.

# formule # simulace # závody

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru