F1 23, EA Sports, F1 23 láká dalším videem na nový příběhový režim

F1 23 láká dalším videem na nový příběhový režim

V příběhovém režimu se objeví fiktivní vítězka F2, která bude usilovat o vaše místo

Zdroj: Codemasters
23. 5. 2023
Název: F1 23 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 13. 6. 2023

EA Sports a vývojáři ze studia Codemasters zveřejnili nové video z F1 23. Jedná se o další poměrně obsáhlý deep dive, který se tentokrát zaměřuje na příběhový režim Breaking Point a hub F1 World. V obou případech se nám navíc dostává vrchovaté porce čerstvých záběrů.

Začneme u Braking Point. Těšit se podle autorů můžeme na novou kapitolu, tváře, rivality a ještě víc dramat. Braking Point 2, jak se doslova tenhle mód jmenuje, pokrývá sezóny 2022 a 2023. Zaměřuje se přitom na nový fiktivní tým Konnersport, jehož jezdci jsou staří rivalové Aiden Jackson a Devon Butler. O závodní sedačku je ale může připravit nový talent v podobě další smyšlené závodnice Callie Mayer, která ovládla sérii F2. Scenáristé na této postavě spolupracovali se skutečnou trojnásobnou vítězkou W Series Jamie Chadwick, která by jednoho dne mohla závodit i ve formuli 1 za Williams, se kterým spolupracuje.

Manažerská rozhodnutí a odpovědi médiím zase mohou spustit unikátní bonusové úkoly, které ovlivní některé části příběhu.

V pokračování příběhového režimu mají mnohem lépe vypadat všechny cutscény a postavy mají být realističtější. Jak budeme pokračovat v příběhu, bude se měnit naše výkonnost a reputace na základě toho, jak se chováme na trati i mimo ni. Pokud režim dokončíme s požadovanými výsledky, můžeme se těšit na nějaké speciální odměny. Manažerská rozhodnutí a odpovědi médiím zase mohou spustit unikátní bonusové úkoly, které ovlivní některé části příběhu.

F1 World je nový hub pro denní, týdenní se sezónní obsah. Můžeme tu plnit výzvy, soutěžit on-line a zvyšovat svůj tech level a s ním i výkonnost monopostu. Máme tu jezdit v různých autech a podobně jako minule dojde také na supersporty místo formulí. Na své si tu prý přijdou fanoušci multiplayeru, ale i ti, kdo vyhledávají další výzvy v rámci singlu. Obsah se přitom bude podle autorů neustále rozrůstat. Můžeme tu upgradovat vlastní vůz, ale také členy našeho týmu.

F1 23 už je skoro v cílové rovince. Hra vyjde 16. června a míří na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru