Exkluzivní ukázka z nového dokumentu o Kingdom Come

Exkluzivní ukázka z nového dokumentu o Kingdom Come

Podívejte se, jak vývojářům docházely peníze, jak se rozhodli pro Kickstarter a čeho litují

22. 12. 2018

Jak velmi pravděpodobně víte i z našeho předchozího článku, od 20. prosince je k dispozici na Steamu nový dokument, na kterém jsme pracovali několik posledních měsíců. Celovečerní film Deliverance: The Making of Kingdom Come (Vykoupení – Zrození Kingdom Come: Deliverance) vypráví celý příběh Warhorse Studios a strastiplnou cestu, která vedla až k vydání jejich vysněného dubutu. Už ve čtvrtek jsme vám slibovali, že na Vortexu se brzy budete moci podívat na exkluzivní delší souvislou ukázku úplně zdarma. A tady je.

Skoro dvanáctiminutová kapitola z dokumentu mapuje klíčový moment v historii projektu i samotného studia. Dozvíte se v ní, kdo se ihned nadchl pro možnost pokusit se hru financovat s pomocí věrných fanoušků na Kickstarteru a kdo o tomto nápadu pochyboval. Vývojáři prozradí, jaká úskalí ve své době obnášelo spuštění crowdfundinové kampaně, ale také to, že případný úspěch se může ukázat být dvousečnou zbraní v případě, že autory míra podpory až zaskočí. A zjistíte také, čeho tým v této souvislosti dodnes lituje.

Jsme moc rádi, že vás můžeme touto cestou zkusit nalákat na celý film. Je to jedno z našich vánočních překvapení, která jsme pro vás přichystali jako poděkování za vaši neutuchající podporu, které si nesmírně ceníme. Jak už jsme psali posledně, za 8 eur si můžete dokument koupit na Steamu, za 5 eur pak tamtéž vypůjčit. Warhorse také vyslyšeli četná přání fanoušků a vydali film na další službě. Nyní ho už najdete také na GOGu. Zdarma je pochopitelně k dispozici těm fanouškům, kteří podpořili autory a jejich hru na Kickstarteru a dosáhli na úroveň Knight a vyšší.

Kingdom Come: Deliverance, Deep Silver, Warhorse Studios, Podívejte se, jak vznikala hra Kingdom Come: Deliverance

Líbil se vám náš film?

Pokud se vám bude výsledek našeho společného snažení líbit, můžete nás na ČSFD.cz svým hlasem podpořit v boji o Cenu filmových fanoušků. Toto ocenění vítězný film obdrží v rámci Výročních cen České filmové a televizní akademie Český lev. A ohodnotit samozřejmě film můžete v databázi i standardním způsobem, jeho profil tu nechybí. Nezapomeňte současně, že samotní autoři hry z Warhorse Studios bojují o cenu pro Hru roku v rámci ankety Steam Awards 2018. Kingdom Come: Deliverance je jedním z pěti nominovaných titulů v rámci hlavní kategorie pro absolutního vítěze.

Nahlásit chybu v článku

6

Napsat komentář

Další články
Nahoru