Euro Truck Simulator 2, SCS Software, Euro Truck Simulator 2 míří k Černému moři

Euro Truck Simulator 2 míří k Černému moři

V dalším rozšíření populární hry navštívíme Rumunsko, Bulharsko a také část Turecka

10. 5. 2019
Název: Euro Truck Simulator 2 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 18. 10. 2012

Úspěšní čeští vývojáři ze studia SCS Software přestali napínat své fanoušky a po mnoha spekulacích konečně představili další rozšíření pro Euro Truck Simulator 2. Expanze nazvaná Road to the Black Sea nás vezme, jak už ostatně samotný název napovídá, k Černému moři. Konkrétně navštívíme Rumunsko, Bulharsko a evropskou část Turecka.

Zavítáme do velkých měst, jako je Istanbul, ale projíždět budeme i malými vesničkami. Budeme cestovat kolem pobřeží, do hor, ale prodírat se třeba i hlubokými lesy. Tady všude narazíme na poměrně jedinečnou přírodu, místní pamětihodnosti i specifickou architekturu. Těšit se můžeme třeba na proslulou Transylvánii nebo hrad Bran, kam umístil spisovatel Bram Stoker svůj slavný román Drákula. Takže bacha na stopaře v pláštích s popelavou pletí…

Nové rozšíření by mělo být k dispozici do konce roku, už nyní se ale můžete pokochat prvními screenshoty a také videem. O další informace se budou autoři průběžně dělit na svém oficiálním blogu a rovněž prostřednictvím sociálních sítí.

Pokud byste chtěli více nahlédnout do kuchyně pražských SCS Software, máme pro vás pár tipů z našeho archivu. Můžete si přečíst expertní blog designéra Ondřeje Dufka o tom, jak se tvoří svět pro simulátory kamionů. V kancelářích studia jsme natáčeli také reportáž a sledovali jsme vydání DLC Oregon pro American Truck Simulator. Vyzpovídali jsme šéfa SCS Software Pavla Šebora a ptali se ho na budoucnost trucků. Dvakrát jsme hráli trucky živě – s DLC Special Transport pro American Truck Simulator a rozšíření Pobaltí pro ETS2. A vývojáři z SCS byli rovněž opakovaně našimi hosty ve vidcastech 13, 29 a 62.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru