Erotický horor Lust from Beyond nabídne další demo

Má vlastního hrdinu i unikátní příběh. Hra inspirovaná Lovecraftem a Gigerem brzy vychází

Zdroj: Movie Games Lunarium
29. 8. 2020
Název hry: Lust from Beyond Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 11. 3. 2021 Platformy: Žánr: ,

Vývojáři z polského studia Movie Games Lunarium svádí hráče, aby vyzkoušeli další hratelnou ukázku jejich erotického hororu Lust from Beyond. Nově oznámená samostatná bezplatná verze dostala podtitul Scarlet a byla oznámena při příležitosti digitálního Gamescomu. Autoři slibují, že jde o úvod do světa Lust from Beyond, který neobsahuje žádný spoilery. Smyslem dema je prezentovat mechanismy a prvky, které se neobjevily už ve starším hratelné ukázce Lust from Beyond: Prologue.

Hlavním hrdinou aktuální ukázky je Alan, jehož mysl je posedlá neuspokojitelnou sexuální touhou.

Samotný tým říká, že se nejedná o klasické demo v pravém slova smyslu a jde už o druhý podobný hratelný úvod do hry, jak bylo řečeno. Tentokrát se vývojáři rozhodli víc zaměřit na prezentaci survival prvků, násilí a sexuálních témat. Navíc nám chtějí představit novou frakci, takzvanou Šarlatovou lóži.

Hlavním hrdinou aktuální ukázky je Alan, jehož mysl je posedlá neuspokojitelnou sexuální touhou. Aby ovládl své emoce, setkává se s psychiatrem, který má vyřešit jeho problémy. Během sezení Alan vypráví o zvláštní schůzce v opuštěném divadle. A to má být teprve začátek příběhu plného děsu a temných tužeb. Scénář je přitom nevychází z plné verze a je napsaný jen pro tento účel.

Movie Games Lunarium opakovaně hráče lákají na odvážné erotické motivy v podání hororu, prvky okultismu, interaktivní sexuální scény, plížení i souboje. Tvrdí také, že nabídnou pokročilé audiovizuální zpracování. Důležitou roli mají hrát rovněž důmyslné hádanky. Stejně jako hlavní hru samozřejmě i toto demo inspirovali svou tvorbou Howard Phillips Lovecraft, otec Vetřelce H. R. Giger a polský výtvarník Zdzisław Beksiński.

Lust from Beyond: Scarlet už má profil na Steamu, ale zatím není jasné, kdy vyjde. Autoři slibují, že se tak stane brzy. Zatím je k dispozici jen krátká upoutávka. Předchozí hratelná ukázka Lust from Beyond: Prologue je k dispozici už od loňského října.

Plná verze hororu Lust from Beyond vychází už 24. září. Hra zatím míří jen na Windows. Předchozí hru ze stejného světa Lust for Darkness si kromě PC můžete zahrát i na Switchi, ale pozor, port se opravdu nepovedl. Lust for Darkness vyšel už v roce 2018 a na konzoli od Nintenda pak zamířil loni v létě. Pro pochopení novinky není podle autorů nutné znát předchozí hru, ale ti, kdo ji hráli, si samozřejmě užijí skutečnost, že nový příběh se točí okolo stejného kultu extáze a tajemné dimenze chlípností a bolesti jménem Lusst’ghaa.

Jak už jsme psali dříve, zafinancovat vývoj Lust from Beyond pomohlo v kampani na Kickstarteru přes 3 tisíce hráčů a cílovou částku autoři vybrali během 10 hodin. V příběhu plné hry se vydáme do tajuplného viktoriánského sídla, kde sídlí lákavý, ale nebezpečný kult chtíče. Hlavním hrdinou je Victor Holloway, kterého pronásledují zlověstné vize. Více podrobností o tomto erotickém hororu najdete v našich starších článcích.

Sex vývojáři nahrávali s pomocí technologie motion capture

Pokud jde o erotiku, vývojáři nás lákají na interaktivní sexuální scény, které vznikaly s pomocí technologie motion capture. V některých kapitolách má hráč možnost užít si s dalšími členy klubu. S vaším výkonem je přitom spojená i malá minihra. Nesmíte být moc rychlí, ani moc pomalí. Samotní autoři říkají, že si uvědomují, že mechanismy i vyobrazením těchto scén hra překračuje hranice erotiky a jde spíš o digitální pornografii, proto jsou všechny interaktivní sexuální scény nepovinné a lze se jim vyhnout, pokud byste si to přáli.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru