Erotický horor Lust from Beyond láká na interaktivní sex

Animace vývojáři nahrávali s pomocí technologie motion capture. Hra vyjde už v září

Zdroj: Movie Games Lunarium
28. 7. 2020
Název hry: Lust from Beyond Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 11. 3. 2021 Platformy: Žánr: ,

Náhoda tomu chtěla, že bezprostředně po vydání hratelného dema Succubus: Prologue se o pozornost hlásí další polský erotický horor, který jsme zmiňovali i my ve včerejším článku. Autoři ze studia Movie Games Lunarium oznámili, že jejich psychologický horor Lust from Beyond s okultními a erotickými tématy vyjde 24. září. Jedná se o first person hru, která nás zavede do unikátního světa inspirovaného Lovecraft, Gigerem nebo Beksinským.

Zafinancovat vývoj Lust from Beyond pomohlo v kampani na Kickstarteru přes 3 tisíce hráčů a cílovou částku autoři vybrali během 10 hodin.

Titul navazuje na podobně laděný Lust for Darkness z roku 2018, ale pro pochopení příběhu není potřeba znát první hru, ujišťuje studio. Oba počiny jsou nicméně zasazené do stejného vesmíru a sdílí mnohá témata. Zafinancovat vývoj Lust from Beyond pomohlo v kampani na Kickstarteru přes 3 tisíce hráčů a cílovou částku autoři vybrali během 10 hodin. Není těžké uhodnout, co podporovatele tak zaujalo.

V příběhu hry se vydáme do tajuplného viktoriánského sídla, kde sídlí lákavý, ale nebezpečný kult chtíče. Hlavním hrdinou je Victor Holloway, kterého pronásledují zlověstné vize. Členové kultu by mohli znát odpovědi na jeho znepokojivé otázky, ale nakonec se protagonista sám propadne do světa extáze Lusst’ghaa, který se nachází za hranicemi naší reality. Autoři však slibují nejen sex a strach, ale také logické hádanky i akci. Hlavní hrdina se bude bránit nožem i pistolí. Tým prý chtěl tentokrát na základě zpětné vazby k Lust for Darkness nabídnout větší variabilitu v hratelnosti, aby se hráč nemusel spoléhat jen na skrývání a útěk.

Pokud jde o erotiku, vývojáři lákají hráče na interaktivní sexuální scény, které vznikaly s pomocí technologie motion capture. V některých kapitolách má hráč možnost užít si s dalšími členy klubu. S vaším výkonem je přitom spojená i malá minihra. Nesmíte být moc rychlí, ani moc pomalí. Samotní autoři říkají, že si uvědomují, že mechanismy i vyobrazením těchto scén hra překračuje hranice erotiky a jde spíš o digitální pornografii, proto jsou všechny interaktivní sexuální scény nepovinné a lze se jim vyhnout, pokud byste si to přáli. Podrobnosti k této části včetně animace najdete v nedáním vývojářském deníčku.

Společně s oznámeným datem vydání je k dispozici také nová upoutávka plná dříve nezveřejněných záběrů. Vývojáři publikovali vedle cenzurovaného traileru také ten necenzurovaný, ale Google jej z YouTube nechal odstranit. Přinejmenším z videa se zdá, že to autoři tentokrát myslí trochu víc vážně i s tím strašením, nejen erotikou, což potvrzuje jejich dřívější slova o větším příklonu ke klasickému survival hororu.

Zatím si můžete vyzkoušet hratelný prolog

Vývojáři také tvrdí, že tentokrát bude na rozdíl od Lust for Darkness svět Lusst’ghaa otevřenější a nepůjde jen o soubor vzájemně pospojovaných tunelů a koridorů. Hratelnost má být celkově pestřejší a tým nechce, aby byla jejich novinka označena nálepkou walking simulator. Vývojáři zatím neprozradili, kolik bude Lust from Beyond na Steamu stát.

Lust for Darkness je k dispozici na PC a Switch. Port pro Nintendo jsme loni zkoušeli. Lust from Beyond v tuto chvíli míří jen na PC. Pokud se nemůžete dočkat plné verze, můžete zatím vyzkoušet alespoň bezplatný prolog. Podle autorů nejde o obyčejné demo, ale krátkou samostatnou hru bez spoilerů z plné verze. Prolog se na Steamu těší velmi kladnému přijetí.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru